Instagram to portal, na którym wiele osób zgłębia swoją kreatywność i pokazuje prawdziwe oblicze. Jak wiemy, wyrażanie siebie może przyjąć wiele różnych form. W przypadku niektórych bywa dosłownie — obnażaniem siebie. Tak było właśnie w przypadku polskiego celebryty, który zaszokował ostatnio fanów, pokazując się nago, na jednym z opublikowanych zdjęć. 

Michał Piróg znany jest wszystkim ze swojej bezpośredniości i bezpardonowego podejścia do życia. Wszyscy, którzy obserwują jego Instagram, mogli sobie o tym ostatnio przypomnieć, kiedy gwiazdor opublikował na nim swoje nagie zdjęcie. Jest ono częścią większego projektu, w którym artysta bierze udział. 

Instagram artysty szokuje

Michał Piróg bierze udział w projekcie skierowanego do społeczności LGBT magazynu Replika, pod nazwą Nie wstydź się. Będzie to kalendarz, w którym główną rolę odgrywać będą nagie zdjęcia znanych polskich homoseksualnych i biseksualnych mężczyzn. Poza pokazaniem w nich pięknych ciał bez cenzury chodzi o pokazanie światu ludzi, którzy bez wstydu i bez strachu walczą o swoje prawa do szczęścia i życia w zgodzie ze sobą. 

Nagie zdjęcie artysty, które zobaczył cały Instagram to tylko zapowiedź tego, co się szykuje. Michał Piróg opublikował zdjęcie, na którym pozuje jedynie w koszulce i butach i podpisał je — Nagie sesje i temat cielesności zawsze nas krępują, są tematami tabu. […] Zawsze się zastanawiałem czy faktycznie to taki problem rozebrać się przed innymi. […] W czasach kiedy kreowany jest model idealnego wzorca, sami wpadamy w kompleksy z kolejnych powodów. 

Czas się wyzwolić

Michał Piróg jest jednym z wielu polskich celebrytów, którzy zgodzili się na wzięcie udziału w akcji magazynu Replika. Wśród nich są również aktor Jacek Poniedziałek, model Radek Pestka ze swoim chłopakiem, aktywista Arek Kluk czy Mister Gay Poland Łukasz Sabat.

Artysta bardzo entuzjastycznie podszedł do pomysłu realizacji tego projektu, o czym opowiedzieli twórcy magazynu na Facebooku. — Z prośbą o udział w kalendarzu zwróciliśmy się do Michała już w czerwcu. Napisaliśmy do niego dłuuugą wiadomość, odpowiedź nadeszła błyskawicznie i była krótka: „Pytanie tylko, kiedy?” – opisali proces rekrutowania artysty do zdjęcia. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

instagram
instagram.com/michalpirog

Artysta znany jest z walki o prawa LGBT.

instagram
instagram.com/michalpirog

Jego Instagram pokazuje, że nie boi się wyrażać siebie. 

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Sklep w Niemczech wpadł na oburzający pomysł. Interweniowała polska ambasada w Berlinie
  2. Ewa Farna zaatakowana przez fana na Instagramie: „Po co ciągle piszesz po czesku?!”
  3. Nie żyje uwielbiany muzyk. Miał zaledwie 21 lat
  4. Agata Duda znów olśniła wszystkich. Takiej stylizacji mogłaby jej pozazdrościć nawet księżna Diana
  5. Wszyscy patrzyli tylko na prześwitującą kreację 29-letniej żony 69-letniego Apoloniusza Tajnera

źródła: viva.pl

Poprzedni artykułTata za karę przejął Instagrama córki. Teraz jest bardziej popularny od niej
Następny artykułDziewczyna była obiektem drwin. Lekarze amputowali jej nogę i przyszyli ją tyłem na przód
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego