Lelum.pl

instagram.com/taylorswift, instagram.com/lindsaylohan

Gwiazdy, które usunęły wszystkie zdjęcia z Instagrama

20 Lipca 2018

Autor tekstu:

Martyna Cikacz

Instagram jest miejscem, gdzie gwiazdy publikują zdjęcia zdradzające ich codzienne życie. Chętnie dzielą się nimi ze swoimi fanami, a czasem decydują się na usunięcie wszystkich zdjęć z profilu lub całkowicie go usuwają. Kilka gwiazd zdecydowało się na ten krok, jednak mimo wszystko Instagram to doskonałe miejsce do promowania swojej osoby, dlatego profile często powracają i ponownie zyskują ogromną popularność. Kto usunął wszystkie zdjęcia z Instagrama? Sprawdźcie! 

Instagram jest miejscem, gdzie gwiazdy publikują zdjęcia zdradzające ich codzienne życie. Chętnie dzielą się nimi ze swoimi fanami, a czasem decydują się na usunięcie wszystkich zdjęć z profilu lub całkowicie go usuwają. Kilka gwiazd zdecydowało się na ten krok, jednak mimo wszystko Instagram to doskonałe miejsce do promowania swojej osoby, dlatego profile często powracają i ponownie zyskują ogromną popularność. Kto usunął wszystkie zdjęcia z Instagrama? Sprawdźcie! 

Instagram stał się miejscem, które umożliwia użytkownikom korzystającym z aplikacji publikowanie zdjęć oraz filmików. Pozwala również wykonać edycję, której można dokonać za pomocą cyfrowych filtrów. Istnieje także możliwość, aby wykonane zdjęcie opublikować w innych mediach społecznościowych, a Instagram dla wielu osób stał się idealnym miejscem, w którym mogą pochwalić się swoim życiem oraz zainteresowaniami.

Kiedy aplikacja powstała, wyróżniała się na tle innych tym, że dodawane zdjęcia miały bardzo charakterystyczny, kwadratowy kształt. W 2012 roku serwis został wykupiony przez Facebook’a i od tego czasu można zauważyć ogromny rozwój aplikacji. Aby użytkownicy mieli więcej możliwości, wprowadzono wyszukiwarkę, dzięki której można wyszukać nowe hasztagi, profile innych użytkowników, a także lokalizacje. Użytkownicy mogą również przeglądać najpopularniejsze posty. Największą popularnością cieszą się profile gwiazd oraz sportowców, którzy udostępniają doskonałe zdjęcia z wakacji i dzielą się pięknymi chwilami dotyczącymi ich życia prywatnego. Instagram stał się również świetnym sposobem na komunikację z obserwatorami.

Największą ilością obserwatorów może pochwalić się: Selena Gomez, Ariana Grande, Taylor Swift, Beyonce oraz siostry Kardashian. Niektóre gwiazdy, pomimo zawrotnej liczby fanów podjęły decyzję o usunięciu profili. Kto zdecydował się na tak odważny krok? Poniżej przedstawimy wam listę gwiazd, które usunęły swoje instagramowe profile.

Instagram gwiazd

Rzadko która gwiazda nie posiada obecnie konta w mediach społecznościowych. Jest to doskonałe miejsce do zwiększania popularności, reklamy własnej firmy oraz zmiany swego dotychczasowego wizerunku. Instagram umożliwia także komunikację z obserwatorami, co w relacjach z fanami jest bardzo istotne.

Wiele gwiazd na swoich profilach promuje nowe single, a także reklamuje produkty z własnej firmy lub firm, z którymi podpisały kontrakty. Instagram stał się więc nie tylko miejscem, gdzie można podzielić się pięknymi chwilami z życia, ale także doskonałym miejscem na skuteczną i bardzo tanią reklamę.

Najwyraźniej popularność potrafi być także męcząca, a niektóre gwiazdy, choć zdobyły niesamowitą sławę na Instagramie, podjęły decyzję o usunięciu wszystkich zdjęć lub całego profilu. Co prawda są to pojedyncze jednostki, jednak ich działanie było szokiem dla fanów, a o ich działaniu pisały media na całym świecie.

Instagram – Miley Cyrus

Miley Cyrus usunęła swoje zdjęcia nie tylko z Instagrama, ale ze wszystkich kont w mediach społecznościowych. Artystka zdjęcia profilowe zamieniła na czarne tła, a fani są zatrwożeni jej działaniem. 76, 2 miliony fanów gwiazdy zastanawia się, czym spowodowane było usunięcie wszystkich zdjęć oraz oficjalnej strony piosenkarki.

Zdjęcia znikały seriami, co wzbudziło jeszcze większe zainteresowanie. Miley najpierw usunęła zdjęcia ze swoim partnerem, przez co obserwatorzy zaczęli snuć domysły, że piękna Cyrus rozstała się ze swoim partnerem, a następnie zniknęły pozostałe zdjęcia, które znajdowały się na profilu artystki.

Co ciekawe, działanie artystki do tej pory jest nieuzasadnione, a na jej profilu nie znajdziemy żadnego postu. Być może Miley tym gestem, chce zasugerować, że jej życie przechodzi całkowitą zmianę i niedługo nastąpi nowy etap? Czekamy z niecierpliwością, czym tym razem zaskoczy nas gwiazda.

instagram

Instagram – Essena O’Neill

Essena O’Neill to modelka, która również usunęła wszystkie zdjęcia ze swojego instagramowego profilu. Obecnie bardzo łatwo zrobić karierę w mediach społecznościowych, gdzie piękne i estetyczne zdjęcia cieszą się ogromną popularnością. Obserwatorzy bardzo chętnie śledzą luksusowe i idealne życie, które w rzeczywistości często wygląda zupełnie inaczej, a fotografie są wyreżyserowane i odbiegają od realnego życia. Intagramowa kariera mocno przytłoczyła 19-letnią modelkę.

Essena karierę rozpoczęła już jako 16-latka a na Instagramie była prawdziwą gwiazdą. Dziewczyna jednak podjęła decyzję, że usunie swoje zdjęcia z Instagrama, których było ponad dwa tysiące! Dlaczego zdecydowała się na zniszczenie profilu? Filmik, który udostępniła, wyjaśnił jej działanie, a dziewczyna w szczerych słowach opowiedziała, jak naprawdę wyglądało jej życie:

– Nie zdając sobie z tego sprawy, spędziłam większość mojego nastoletniego życia, będąc uzależniona od mediów społecznościowych, uznania internautów, mojego statusu i wyglądu fizycznego. Media społecznościowe, zwłaszcza w ten sposób, w jaki ich używałam, nie są prawdziwe – wyznała.

Jak się okazało, nastolatka spędzała ponad 50 godzin, aby móc odpowiedzieć swoim fanom na wiadomości. Essena była wykończona kreowaniem fałszywego wizerunku. Wyznała również, że życie większości osób wcale nie jest tak idealne, jak wygląda na zamieszczonym zdjęciu i żadna osoba nie powinna dążyć do fałszywej sławy, którą można zbudować w Internecie.

Instagram – Kylie Jenner

Siostry Kardashian są prawdziwymi gwiazdami na Instagramie. Dziewczyny chwalą się bardzo luksusowym życiem, a ich wizerunek naśladuje wiele kobiet. Nic dziwnego, że kiedy Kylie usunęła wszystkie zdjęcia ze swojego instagramowego profilu, fani przeżyli ogromny szok.

Kiedy 20-letnia Kylie zaszła w ciążę w mediach rozpętała się prawdziwa burza. Obserwatorzy dopatrywali się zaokrąglonego brzuszka, jednak celebrytka robiła wszystko, aby ukryć swój stan błogosławiony. Kiedy na świat przyszła córeczka Kylie – Stormi, pojawiło się zdjęcie dziewczynki, a Jenner chętnie wstawiała zdjęcia z dzieckiem.

Po pewnym czasie Kylie usunęła jednak wszystkie zdjęcia z wizerunkiem Stormi, a zrobiła to ze względu na bezpieczeństwo swojej maleńkiej córeczki. Po wstrząsających wydarzeniach, które przeżyła Kim w Paryżu, kiedy została okradziona z biżuterii, Kylie martwi się każdym niepokojącym sygnałem. Jenner otrzymywała groźby, że mała Stormi zostanie porwana, co doprowadziło do usunięcia wszystkich zdjęć.

Kylie pomimo młodego wieku wykazała się odpowiedzialnością i nie naraża dobra swego dziecka dla popularności. Od tego czasu Stormi chroniona jest przez dodatkową ochronę, a na Instagramie Kylie znajdziemy zdjęcia z córeczką, ale jak większość gwiazd, nie pokazuje twarzy dziecka.

Instagram – Taylor Swift

Kiedy Taylor Swift usunęła zdjęcia z mediów społecznościowych, nikt nie krył zdziwienia. Fani byli przerażeni, ponieważ oficjalna strona Taylor przybrała bardzo smutny wygląd, a odwiedzającym wyświetlało się jedynie czarne tło. Taylor Swift jest jedną z najlepiej zarabiających gwiazd w Hollywood więc jej nagłe zniknięcie owiane tajemnicą, wzbudziło ogromną kontrowersję.

Taylor unikała także kontaktu z mediami i fanami, co było ogromnym zaskoczeniem, ponieważ wcześniej była bardzo aktywna. Na szczęście piosenkarka nie zrezygnowała z kariery, a swoim działaniem zasygnalizowała nowy etap w życiu. Ukazała się także nowa płyta artystki, którą zatytułowała Reputation. Fani odetchnęli z ulgą i nie kryli zachwytu.

Podobny zabieg promowania płyty zastosowało wcześniej kilka gwiazd, które również usunęły zdjęcia ze swoich mediów społecznościowych, aby skupić na sobie jeszcze większą uwagę. Z profilu The Weekend także zniknęły zdjęcia przed promocją płyty, taki sam zabieg zastosowała Katty Perry.

Instagram – Lindasy Lohan

Lindsay Lohan jest bardzo kontrowersyjną artystką, która swoją osobą wzbudzała skrajne uczucia. Karierę aktorską rozpoczynała jako dziecko, a show-biznes nie był dla niej łaskawy. Lindsay wpadła w wir imprez i kilka razy trafiła na odwyk. Przeszła zdecydowanie trudne chwile w swoim życiu, jednak nie poddała się i całkowicie odmieniła swoje nawyki. Skończyła z imprezami i używkami. Co więcej, stała się bardzo religijna, czego chyba nikt się nie spodziewał.

Z instagramowego konta Lindsay Lohan zniknęły wszystkie zdjęcia, co wzbudziło ogromne zainteresowanie internautów oraz mediów. Powód nie był do końca znany, jednak najprawdopodobniej decyzja Lohan była spowodowana religią, którą wyznaje. Aktorka przeszła na Islam, co wyraźnie zasugerowała zamieszczonym wcześniej wpisem.

– Alaikum salam – napisała artystka.

Zamieszczone słowa w tłumaczeniu oznaczają „Pokój wam” . Lindsay nie poprzestała jednak na słowach i wprowadziła ogromne zmiany w swoim życiu. Dużo czasu poświęca na spotkania z uchodźcami w Syrii, a także Abu Dhabi. Lindsay wyznała, że doświadczenia, które przeżyła, pozwoliły jej zrozumieć siebie i umożliwiły życie w zgodzie ze sobą. Gwiazda może liczyć na ogromne wsparcie ze strony innych wyznawców Islamu. Na Twitterze okazują wsparcie aktorce, gratulują oraz czule witają w społeczeństwie muzułmańskim.

Instagram – Blake Lively

Aktorka wprawiła w osłupienie niemal wszystkich, po tym, jak usunęła wszystkie zdjęcia, które znajdowały się na jej profilu.  Przestała także obserwować wszystkie wcześniej obserwowane osoby, w tym swojego męża – Rayana Reynoldsa.

Jej zachowanie było tym bardziej szokujące, że na profilu znalazł się niesamowicie tajemniczy opis:

– What happened to Emily

Aktorka zaczęła obserwować tylko osoby, które w nazwie konta miały imię i nazwisko: Emily Nelson. W sumie Blake śledziła 36 instagramowych kont. Oczywiście nie było to przypadkowe działanie, a gwiazda w ten sposób przygotowywała się do roli odgrywanej w filmie A Simple favor. Emily Nelson to główna bohaterka, w którą wcielała się Blake Lively. Jest to bardzo dobry chwyt marketingowy, który spotkał się z ogromnym zainteresowaniem. Obecnie na instagramowym profilu Blake znajdują się zdjęcia, a aktorka śledzi zaledwie trzy osoby. Wśród obserwowanych znajduje się oczywiście Emily Nelson, mąż aktorki oraz Axel Vervoordt.

ZOBACZ TEŻ:
  1. Paleta do makijażu – sprawdź, które kolory królują tego lata
  2. Kurtka jeansowa, czyli ponadczasowy element w twojej garderobie
  3. Znaki zodiaku: Jak najlepiej dobrać partnera? [ZDJĘCIA]

Źródła: glamour.pl, joy.pl, youngstars.pl, pudelek.pl, rmfmaxxx.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Wielkie zmiany u Kasi Cichopek. Fani pieją z zachwytu, a media się rozpisują
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Marta Kubacka i Dawid Kubacki podjęli ważną decyzję po dramacie, który ich spotkał
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Córka Moniki Belucci ma już 18 lat. Jest zabójczo piękna, niektórzy twierdzą, że ładniejsza od matki
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Bracia Golec w końcu pokazali prawdziwą twarz. Seria zdjęć hula po sieci, grzeczni to oni nie są
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

90-letnia mama Katarzyny Dowbor miała groźny wypadek. Prezenterka wyjawiła, w jakim jest stanie
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Tyle w TVP zarabia Łukasz Nowicki. Wielu może tylko pomarzyć o takich pieniądzach
Czytaj więcej >
Martyna Cikacz

Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Więcej z kategorii Plotki i gwiazdy

Plotki i gwiazdy

Sara Karmańska

W jakim stanie jest Wojciech Mann? Zabrał głos, podał prawdziwy powód korzystania z balkonika. Stało się jedno
Czytaj więcej >
Plotki i gwiazdy

Michał Fitz

Przecieramy oczy. Czy to jest Magdalena Narożna?! "Czuję się, jakbym na nowo się narodziła"
Czytaj więcej >
Plotki i gwiazdy

Michał Fitz

Wojciech Mann schudł i porusza się z pomocą balkoniku. Jego syn zabrał głos ws. zdrowia taty
Czytaj więcej >
Plotki i gwiazdy

Wiktoria Wihan

Anna Głogowska okazuje miłość brunetowi z burzą loków na głowie, a on szaleje. Nie mógł się jej oprzeć na łonie natury
Czytaj więcej >
Plotki i gwiazdy

Wiktoria Wihan

Ewa Złotowska przeszła operację mózgu. Polacy kochają ją za głos Pszczółki Mai
Czytaj więcej >
Plotki i gwiazdy

Wiktoria Wihan

Grzegorz Markowski został tatą w wieku 15 lat. Zdradził nieco dokładniejsze kulisy przeszłości
Czytaj więcej >
Plotki i gwiazdy

Sara Karmańska

W jakim stanie jest Wojciech Mann? Zabrał głos, podał prawdziwy powód korzystania z balkonika. Stało się jedno
Czytaj więcej >
Plotki i gwiazdy

Michał Fitz

Przecieramy oczy. Czy to jest Magdalena Narożna?! "Czuję się, jakbym na nowo się narodziła"
Czytaj więcej >
Plotki i gwiazdy

Michał Fitz

Wojciech Mann schudł i porusza się z pomocą balkoniku. Jego syn zabrał głos ws. zdrowia taty
Czytaj więcej >
Plotki i gwiazdy

Wiktoria Wihan

Anna Głogowska okazuje miłość brunetowi z burzą loków na głowie, a on szaleje. Nie mógł się jej oprzeć na łonie natury
Czytaj więcej >
Plotki i gwiazdy

Wiktoria Wihan

Ewa Złotowska przeszła operację mózgu. Polacy kochają ją za głos Pszczółki Mai
Czytaj więcej >
Plotki i gwiazdy

Wiktoria Wihan

Grzegorz Markowski został tatą w wieku 15 lat. Zdradził nieco dokładniejsze kulisy przeszłości
Czytaj więcej >