Lelum.pl

Fot.screen „Uwaga” TVN

Intercyza Agnieszki Woźniak-Starak i Piotra. Wiadomo, co się w niej znalazło

28 Sierpnia 2019

Autor tekstu:

Robert Głowacki

Intercyza Agnieszki i Piotra Woźniaka-Staraków nie jest już owiana tajemnicą. Wiadomo, co się znalazło w dokumencie, który para zdecydowała się podpisać przed ślubem, oraz na co mogłaby liczyć prezenterka w przypadku rozwodu.

Intercyza Agnieszki i Piotra Woźniaka-Staraków nie jest już owiana tajemnicą. Wiadomo, co się znalazło w dokumencie, który para zdecydowała się podpisać przed ślubem, oraz na co mogłaby liczyć prezenterka w przypadku rozwodu.

Agnieszka Woźniak-Starak przeżywa teraz bardzo trudne chwile. Zaledwie tydzień temu mediami wstrząsnęła informacja o znalezieniu ciała jej męża, który zginał na jeziorze Kisajno. Ich związek od samego początku wzbudzał wiele kontrowersji, ze względu na wielki majątek Woźniaka-Staraka. Wiadomo już, co zawierała intercyza, jaką podpisali przed ślubem.

Agnieszka i Piotr Woźniak-Starak: intercyza

Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak poznali się pod koniec 2014 roku. Między tą dwójką od razu zaiskrzyło i po niecałych dwóch latach znajomości zdecydowali się pobrać w Wenecji. Ich małżeństwo wzbudziło wiele emocji, ze względu na sprawy finansowe. Nie jest tajemnicą, że Piotr Woźniak-Starak był milionerem, który miał odziedziczyć jeszcze większą fortunę po swoich rodzicach.

Rodzina Staraków jest zawsze w pierwszej piątce w rankingu najbogatszych Polaków według magazynu Forbes. Rodzicie Piotra Woźniaka-Straka są właścicielami wielkiego koncernu farmaceutycznego . W dniu ślubu prezenterki i producenta ich majątek wynosił 3,5 miliarda złotych. Co się stanie z pieniędzmi po śmierci ich syna?

Według informacji, jakie zdobył portal popularne.pl, wynika, że intercyza, jaką Agnieszka Woźniak-Starak podpisała przed ślubem, świetnie zabezpiecza ją nawet na wypadek rozwodu. Gdyby para zdecydowała się rozstać, prezenterka otrzymywałaby alimenty wynoszące 20 tysięcy złotych miesięcznie, a także mieszkanie. Pamiętajmy, jednak, że w przypadku śmierci sprawy spadkowe, jak również intercyza może wyglądać kompletnie inaczej. Jedno jest pewne. Agnieszka Woźniak-Strak nie musi się już martwić o pieniądze, jednak te tracą wiele na wartości w porównaniu do utraty ukochanego męża .

Kiedy jest pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka?

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka odbędzie się w czwartek 29 sierpnia o godz. 19 w kościele w podwarszawskim Konstancinie-Jeziorniej. Rodzina w nekrologu, jaki zamieściła na łamach Rzeczpospolitej, zaapelowała, aby nie przynosić kwiatów, a wpłacić datki na wymienione w nekrologu cele dobroczynne. Co więcej, rodzina poprosiła, aby nie składać im kondolencji po mszy żałobnej. Następnego dnia, w piątek urna z prochami zostanie złożona na Mazurach, dokładniej w Fuledzie, gdzie znajduje się rodzinna posiadłość Staraków, oraz jezioro Kisajno, na którym tragicznie zmarł Piotr Woźniak-Starak. Producent miał zaledwie 39 lat.

Zobacz zdjęcia Agnieszki Woźniak-Strak z mężem:

intercyza

Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Szulim pobrali się 27 sierpnia 2016 roku, w Wenecji.

intercyza

Intercyza, jaką podpisali zabezpieczyła Agnieszkę.

intercyza

Producent zmarł 18 sierpnia. Miał 39 lat.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kotka czekała pod kliniką godzinami, ludzie nie chcieli jej wpuścić. Chciała się ratować
  2. Tata nagrał pierwsze spotkanie synka z adoptowanym psem. Wzruszające do łez wideo
  3. Pitbull skrzyżowany z husky. Efekt? Najśliczniejszy pyszczek świata

źródło: popularne.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Maciej Rock ujawnił, jakie ma relacje z Piotrem Gąsowskim. Cała prawda wyszła na jaw
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Czarno białe zdjęcie na profilu Marty Kubackiej, a pod nim słowa wsparcia i życzenia zdrowia. Cała Polska jednoczy się w modlitwie
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

„Jaka chudzina”. Co się stało z Magdą Narożną? Ludzie jej nie poznają po drastycznej przemianie
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Edyta Golec, jak bogini. Takiej jej jeszcze nie widzieliśmy, biała suknia, kwiaty we włosach. Fani zachwyceni
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Druzgocące wyznanie Katarzyny Figury. Prawie nikt nie wiedział, do czego doszło w jej życiu
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Dagmara Kaźmierska powiedziała, co uważa o Janie Pawle II. Nie przebierała w słowach
Czytaj więcej >
Robert Głowacki

Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]