Sylwestrowa Moc Przebojów w Chorzowie okazała się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Na scenie pojawiły się największe gwiazdy, a Polsat cieszył się ogromną oglądalnością. Teraz pewien tiktoker ujawnił, jak naprawdę wyglądał koncert.

Okazało się, że Sylwester 2021 w Polsacie na żywo nie wyglądał tak, jak mogliśmy sobie wyobrażać, oglądając wydarzenie w telewizji. Pewien tiktoker nagrał, co w rzeczywistości działo się w Chorzowie.

Tiktoker ujawnił prawdę o Sylwestrze z Polsatem

Sylwestrowa Moc Przebojów, którą mieliśmy okazję zobaczyć na antenie Polsatu, cieszyła się dużą popularnością. Na scenie w Chorzowie zaprezentowały się takie gwiazdy, jak Cleo, Doda czy Dawid Kwiatkowski. Okazało się jednak, że na żywo koncert wcale nie wyglądał tak, jak było to pokazane w telewizji.

Pewien tiktoker pokazał, co tak naprawdę działo się na scenie w Chorzowie podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów w Polsacie. Nagrał filmik, w którym widać, że podczas koncertu z ogromnych telebimów puszczono nagrany wcześniej występ.

-Pokazałem magię telewizji. Propsuję realizatorów. Szczególnie to jak sprytnie ukryli pusty stadion i pokazali tłumy. Serio – napisał pod filmikiem tiktoker

Internauci nie wierzyli influencerowi w taki przebieg wydarzeń, twierdząc, że nagranie pochodzi z prób przed koncertem lub też jest kłamstwem tiktokera. Chłopak zamieścił pod filmikiem specjalną wiadomość, w której rozwiał wszystkie wątpliwości na temat tego, skąd pochodzi nagranie z Sylwestra 2021, transmitowanego przez Polsat.

-Kochani, w komentarzach pojawiają się teksty typu: „to są próby”, czy „skąd wiesz, kiedy to było nagrane?” i tym podobne. Oświadczam, że jestem autorem tego filmiku oraz zdjęcia na końcu. Zostały wykonane 31.12.2021 roku między 22:00 a 23:59 – wyznał tiktoker.

Co uważacie na ten temat? Polsat naprawdę nabrał telewidzów?

Źródło: TiktTok, plotek.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Zdumiewające wyznanie Tomaszewskiej w PnŚ, nawet Tomasz Wolny się nie spodziewał
  2. Miliony Polaków włączą TVP i zaniemówią. Stacja ogłosiła, co pokaże 06.01 dokładnie o 17:20

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.