Zakupy w lumpeksach to już nie powód do wstydu. Ubrania albo przedmioty z second handów potrafią być prawdziwymi perełkami za grosze. Lumpeks to świetne rozwiązanie dla osób żyjących zgodnie z zasadą zero waste. Pewna TikTokerka opowiedziała, jakie skarby znajduje w kieszeniach lumpeksowych ubrań. 

Kobieta o pseudonimie Marivo Iwona udziela się w mediach społecznościowych – na TikToku publikuje zabawne filmiki, w których pokazuje, jakie cuda znajduje w lumpeksach. Obserwuje ją już ponad 400 tysięcy osób.

Jej historie dotyczą nie tylko markowych strojów, ale też drogich gadżetów, które znajduje w kieszeniach ubrań. Nie mieści się w głowie, co można znaleźć w second handzie!

Markowe perfumy i mydła w kieszeniach ubrań z lumpeksu

TikTokerka jakiś czas temu opublikowała film, na którym chwali się, co znalazła, przeglądając ubrania z lumpeksu. Kobieta nie wierzyła własnym oczom, kiedy z kieszeni kurtki wyjęła nowe perfumy marki Dior, na dodatek jeszcze nierozpakowane.

W innej kurtce znajdowało się mydło firmy Hermes – to angielska marka z luksusowymi, drogimi towarami. Zakupy robi w nim sama królowa Elżbieta II.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Jak więc widać, zakupy w lumpeksach mogą być bardzo owocne. Nie tylko możemy zaoszczędzić sporo pieniędzy i włączyć się w ekologiczny trend zero waste, ale też znaleźć prawdziwe, kosztowne perełki.

Filmik influencerki do obejrzenia tutaj:

@marivoiwonaChcecie więcej? Ig:marivoiwona ##fyp ##dc ##lumpeks ##vintage ##secondhand ##thiftshop ##dior ##perfumy ##adidas ##viral♬ Tokyo Drift – Xavier Wulf

Źródło: TikTok.com, wp.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Straż Graniczna opublikowała nagranie. Pokazali, do czego doszło w nocy
  2. Richardson i Wojterkowski pokazali dzidziusia. „Przedstawiamy państwu Oliviera”
  3. Rzecznik Ministerstwa Zdrowia na antenie TVN poinformował o liczbie zakażeń w kraju