Irena Dziedzic była królową polskiej telewizji. Uszczypliwi twierdzą, że wszystko się zmieniło, kiedy do biznesu dołączyła Nina Terentiew. Panie podobno nie lubiły się od samego początku, a narastający konflikt zmienił życie obu kobiet. 

Widzowie albo ją uwielbiali, albo nienawidzili. Ci pierwsi doceniali za profesjonalizm i elegancję, ci drudzy zarzucali wzbudzanie strachu w odbiorcach i rozmówcach. Irena Dziedzic była nazywana „królową telewizji”. Kiedy Nina Terentiew zaistniała w telewizji, Dziedzic mogła poczuć się zagrożona.

Nina Terentiew wygryzła Irenę Dziedzic?

Niektórzy twierdzą, że tak właśnie było! Irena Dziedzic była bardzo ważną osobowością w TVP. Prowadziła popularny program Tele-Echo. W widzach budziła ambiwalentne uczucia, jedni podziwiali ją za jej dostojność, inni byli zdystansowani. Prezenterka nie bała się o swoją pozycję- była jej wręcz pewna. Inni też nie wyobrażali sobie TVP bez Ireny Dziedzic. 

Wszystko zmieniło się w momencie, kiedy poznała 21 lat młodszą od siebie blondynkę, która miała problemy z wymową „r”. To była Nina Terentiew. Pozornie nie mogła zagrozić pozycji, która zdążyła wyrobić już sobie prezenterka Tele-Echa.

Irena Dziedzic musiała ustąpić 

Czasy PRL dobiegały końca, zmieniała się telewizja i zmieniały się potrzeby widzów. Irena Dziedzic i jej program powoli odchodziły w zapomnienie, a TVP potrzebowało świeżej krwi. Nina Terentiew była idealną kandydatką – młoda, charyzmatyczna i pełna ambicji. Po przesłuchaniu podbiła serca całego TVP, jedynie Irena Dziedzic powiedziała, że kobieta nie nadaje się do telewizji. Na oku miała już inne kandydatki. Telewizja dla Niny okazała się przeznaczeniem.

Nina Terentiew szybko wygryzła starszą konkurentkę i dostała własny program. Kobieta zaczęła się piąć po szczeblach kariery w niebywałym tempie. Dzisiaj jest dyrektor programową telewizji Polsat. 

Co stało się z Ireną Dziedzic? 

Irena Dziedzic całe życie poświęciła karierze w telewizji. Nie miała męża czy dzieci. Dostała swój program, który jednak nie miał odpowiedniej oglądalności by jego emisja się opłacała. Odeszła na emeryturę, żyła skromnie, bo dostawała tylko 900 zł. Odeszła samotnie w wieku 93 lat. 

Zobacz zdjęcia: 

Irena Dziedzic
https://www.youtube.com/watch?v=krCB5wL7exQ

Irena Dziedzic w 2016 roku.

Irena Dziedzic
fot. screen YouTube MichelMuszynski

Dziennikarka za czasów świetności prowadząc program Tele-Echo. To właśnie wtedy nazywana była „królową telewizji”.

Irena Dziedzic
fot. screen YouTube tvpolsatinfoTV

Dzisiaj Nina Terentiew jest dyrektor programową Polsatu. Wcześniej tę samą funkcję pełniła w TVP 2.

Nina Dziedzic
instagram.com/eva_minge

Gwiazdy uwielbiają Ninę. Na zdjęciu z Ewą Minge. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kobiety są mistrzyniami promocji! W jaki sposób jeszcze Polki oszczędzają?
  2. Pani Irenka od 30 lat nie je mięsa. ”Mam 93 lata i nie mam na co umrzeć”
  3. Nastolatka wysłała mamie zdjęcie swojego pokoju. Kobieta zauważyła jeden niepokojący szczegół
  4. Miała dość bałaganu męża. By go zawstydzić, założyła konto, które podbija Instagram
  5. Ksiądz zażądał od pary młodej dwukrotnie większej stawki za ślub. Powód jest oburzający
  6. 10 faktów o Zbigniewie Wodeckim. Nie każdy o tym wiedział!
  7. Znaleźli dwa porzucone psy. Miały niepokojący nienaturalny kolor sierści, podano zasmucającą przyczynę

źródła: pomponik.pl

Poprzedni artykułZarobki marzeń według Polaków. Badania wykazały, ile chcielibyśmy zarabiać
Następny artykułUkryta kamera uchwyciła jak kobieta znęca się nad kotem współlokatorki. Nie dawała mu spokoju
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Studentka polonistyki marząca o dostaniu się na filmówkę. Matka chomika imieniem Racuch i 13 roślin. W wolnych chwilach lubi jeść makaron oglądając chińskie bajki. Zafascynowana kinem japońskim i start-upami. W przyszłości chciałaby zbawić świat, ewentualnie stworzyć film, który zapamiętacie do końca życia. Do Lelum trafiła z pasji i potrzeby pisania.