Irena Jarocka miała u swoich stóp cały świat, a jej kariera rozwijała się w zastraszająco szybkim tempie. Choć życie znanej piosenkarki z pozoru było jak z bajki, niewiele osób zdaje sobie sprawę, że artystka nie miała łatwo. Niestety, ale tuż przed śmiercią spowodowaną glejakiem mózgu, przeżyła prawdziwy koszmar.

Irena Jarocka mimo tego, że była znaną artystką, nie miała łatwo, a życie nieustannie rzucało jej kłody pod nogi. Kobieta wykazała się silną wolą walki i do końca udowadniała, że siła jest kobietą. Wielu mogłoby brać z niej przykład. 

Dramatyczne chwile w życiu piosenkarki

Irena Jarocka zaraz po wydaniu swojego ostatniego albumu w języku francuskim w 2012 roku, zmarła w Warszawie z powodu złośliwego nowotworu, glejaka mózgu. Artystka miała wówczas 65 lat. 

W trakcie jej najlepszych lat w karierze spotkało ją jednak wiele złego. Oprócz tego, że kobieta była w zagrożonej ciąży, to w 1975 roku uczestniczyła w poważnym wypadku samochodowym. Jej uraz głowy był na tyle duży, że kobieta musiała przejść kilkumiesięczną rehabilitację. Nawet wtedy się nie poddała i dzięki swojej upartości, wróciła do pełnej sprawności. 

  1. Była na samym szczycie, kochała ją cała Polska. Trudno uwierzyć, jak skończyła Maryna z „Janosika”
  2. Nasze babcie znały fenomenalny sposób na odstraszenie komarów. 1 niezbędny składnik na pewno masz pod ręką
  3. Wielka tragedia. Niestety, nie żyje Robert Rogalski, cała Polska we łzach

Irena Jarocka: kariera

Irena Jarocka swoją karierę rozpoczęła, mając zaledwie 18 lat. Wyjechała wówczas do Paryża, gdzie szkoliła swoje umiejętności wokalne. Choć za granicą miała szansę na ogromną karierę, postanowiła dalej rozwijać się w Polsce. 

Za życia zdobyła wiele nagród artystycznych takich jak Nagrodę Publiczności na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki w Sopocie, czy wyróżnienia na Festiwalu w Limassol na Cyprze. To smutne, że kobiety jak ona czy Anna Jantar, musiały zmierzyć się z tak traumatycznymi przeżyciami.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Irena Jarocka
Fot. screen z teledysku piosenki „Kawiarenki”

Irena Jarocka nie miała w łatwo, życie bowiem jej nie oszczędzało.

Kobieta walczyła z przeciwnościami losu do samego końca. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Według policji na wiecu Andrzeja Dudy uczestniczyło za dużo osób. Organizatorzy dwóch zgromadzeń mogą ponieść bardzo poważne konsekwencje?
  2. Skandal nad Morskim Okiem. Zdruzgotani turyści muszą zawracać
  3. Mały Henryk to prawdziwa kopia taty. Radosław Majdan pokazał swoje zdjęcia z dzieciństwa, identyczni
  4. Ministerstwo Zdrowia interweniuje. Chodzi o Andrzeja Strzeleckiego, niewiarygodna decyzja
  5. Policja już postawiła zarzuty i domaga się kary. Chodzi o wiec Andrzeja Dudy
  6. Apel policji do właścicieli psów. Każdy powinien go przeczytać

Źródło: radiopogoda.tuba.pl

 

Poprzedni artykułWielka tragedia nad Bałtykiem. Zderzyły się dwa autobusy, niestety wśród rannych są dzieci
Następny artykułJustyna Kowalczyk przeżyła chwile grozy. Gwiazda opowiedziała o swoim dramacie, smutne doniesienia
Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.