Irena Karel dzisiaj zachowała ślady urody, którą rzuciła na kolana całą Polskę. Co słychać u boskiej Brigitte Bardot? W tym roku skończy siedemdziesiąt sześć lat i nadal wygląda niesamowicie! Będziecie zaskoczeni, czym się dzisiaj zajmuje.

Debiutowała niewielką rólką epizodyczną, by wyrosnąć na jedną z najbardziej efektownych aktorek okresu PRL. Niezapomniana Ewka z kultowego filmu Pan Wołodyjowski i Magdy Seniuk z Rzeczpospolita babska. Nazywano ją „polską Bardotką”, a kiedy okazało się, że w filmie Wezwanie wystąpiła w rozbieranej scenie, w kinach zaczęło brakować biletów. Irena Karel dzisiaj nadal jest w doskonałej kondycji i świetnie wygląda. Będziecie pod wrażeniem zdjęć gwiazdy!

Co robi Irena Karel dzisiaj?

W pewnym momencie widzowie mogli odnieść wrażenie, że Irena Karel zniknęła z kina. Jednak aktorka nadal regularnie pojawia się w różnych produkcjach, chociaż odgrywa w nich na ogół jedynie role epizodyczne. Wyjątkiem był popularny polski serial, gdzie zatrzymała się na dłużej.

Irena Karel dzisiaj nadal dobrze czuje się i wygląda. Na szczęście może pozwolić sobie na to, by nie ubiegać się o role. Powód? Jak podaje plotek.pl, w 2011 roku gwiazda odzyskała teren, który przed rozpoczęciem II wojny światowej należał do ojca Karel. Chodzi o rozległy obszar, rozciągający się naprzeciwko ZOO w Warszawie. Jak ustalił plotek.pl, dzięki spadkowi Irena Karel została milionerką!

W ostatnich latach mogliśmy podziwiać gwiazdę m.in. w głośnym filmie Róża w reżyserii Wojciecha Smarzowskiego. Od 2004 roku przez sześć lat występowała w serialu Plebania na TVP. Wcielała się w rolę Janiny Borosiukowej. 

Z kim była Irena Karel?

Chociaż Irena Karel miała wielu adoratorów, tylko jednemu mężczyźnie udało się podbić serce atrakcyjnej aktorki. Gwiazda zdecydowała się oddać rękę Zygmuntowi Samosiukowi.

Irenę Karel i Zygmunta Samosiuka połączyła m.in. miłość do kina – Samosiuk pracował jako operator oraz współtwórca filmów, w tym Andrzeja Wajdy. Niestety, zakochanym nie było dane wspólnie dożyć starości – mężczyzna zmarł 24 listopada 1983 w Warszawie. Jak czytamy na plotek.pl aktorka była tak zrozpaczona z powodu śmierci męża, że przez kilka lat unikała spotkań towarzyskich i rzadko wychodziła z domu.

Irena Karel dzisiaj nadal olśniewa wdziękiem i urodą. To wspaniale, że wciąż pozostaje aktywna zawodowo i możemy wciąż oglądać ją w różnych produkcjach. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

irena karel dzisiaj
fot. filmpolski.pl

Irena Karel dzisiaj od czasu do czasu nadal pojawia się na ekranie.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułAnna Mucha zrobiła coś, czego chyba nikt się po niej nie spodziewał. I to w Tajlandii!
Następny artykułZ partnerem do ginekologa? Po 5 argumentów ZA i PRZECIW
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.