Irena Santor po raz kolejny przeżywa stratę. Najpierw śmierć jej męża, a teraz następny dramat. Czy piosenkarka pozbiera się po tych wszystkich wydarzeniach? Na pewno nie pomaga jej w tym pandemia koronawirusa, która również pokrzyżowała jej plany. Jak sobie radzi artystka?

Irena Santor nie spodziewała się, że przyjdzie się jej mierzyć z tak okrutnym losem. Najpierw straciła męża, a teraz przyszło kolejne nieszczęście. Pragniemy złożyć wyrazy współczucia.

Irena Santor straciła przyjaciółkę

Jakiś czas temu Irena Santor musiała zmierzyć się z bolesną stratą męża Zbigniewa Korpolewskiego, z którym przeżyła prawie 40 lat. Jeszcze dobrze nie zdążyła otrząsnąć się po tym wielkim ciosie, a już nadszedł kolejny. Niedawno odeszła jej bliska przyjaciółka Agnieszka Kossakowska-Fijałkowska, znana śpiewaczka operowa.

Gwiazda odwiedzała przyjaciółkę w szpitalu, ponieważ ta przez długi czas zmagała się z nowotworem. Niestety ostatnio jej stan znacznie się pogorszył i sopranistka zmarła. To był kolejny, wielki cios i ogromna strata dla Ireny Santor.

  1. Paweł Wilczak poważnie choruje. Ma nadzieję, że nie dojdzie do najgorszego
  2. Miejsca w żłobkach tylko dla zaszczepionych dzieci? Słowa Ministra Zdrowia wywołały poruszenie wśród rodziców

Jak radzi sobie Irena Santor?

Irena Santor stara się żyć normalnie, pomimo tego, że koronawirus pokrzyżował jej wielkie plany. Artystka chciała wrócić na scenę, ponieważ kontakt z fanami od zawsze dodawał jej sił i czuła pozytywne emocje. Bardzo tego potrzebowała, niestety pandemia nie pozwoliła jej na to. Na szczęście, od czego ma się jeszcze przyjaciół? Najbliżsi znajomi zabrali ją na wieś, z dala od miejskiego zgiełku i problemów. Spędziła tam okres izolacji.

— Oddycham świeżym powietrzem, lasem, bujną roślinnością i jestem tym wszystkim oszołomiona. Dobrze jest czasem zatrzymać się w biegu i rozejrzeć, jaki piękny jest świat. Powąchać go. Trzeba to wszystko przetrzymać, bo choć nie wiadomo, kiedy świat znów będzie normalnie funkcjonował, to przecież izolacja nie będzie trwała wiecznie — cytuje gwiazdę portal pomponik.pl.

Pragniemy jeszcze raz złożyć najgłębsze wyrazy współczucia.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

irena santor
fot. Fot. TRICOLORS/EAST NEWS

Irena Santor przeżyła kolejną stratę.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ogromne zmiany w 500 plus, oprócz dzieci dostaną też inni. Ponad 10 mln Polaków otrzyma pieniądze
  2. Legendarny gwiazdor disco polo trafił do szpitala. Przeszedł poważną operację
  3. Katarzyna Warnke okradziona w ”Dzień dobry TVN”. Straciła jedną z najważniejszych rzeczy
  4. Najgorsze znaki zodiaku w historii. Lepiej trzymać się od nich z daleka, są mistrzami manipulacji
  5. Kupiłeś ostatnio kurczaka? GIS pilnie wycofuje drób z popularnego sklepu, wykryto Salmonellę
  6. Surówka w 5 minut z kapusty kiszonej do mięs i ryb, niczym spod ręki ukochanej mamy. Pełna smaku i witamin, pychota

Źródła: pomponik.pl, wyborcza.pl

 

Poprzedni artykułWidzieliśmy go w serialach na TVP i Polsacie. Nie żyje, ukrywał raka mózgu
Następny artykułDawid Narożny błaga o pomoc. Chodzi o życie dziecka. ”Diagnoza brzmi jak wyrok”
Natalia Andrejuk - redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Doprowadziła ją tutaj chęć rozwoju i ciągłej nauki. Interesuje się literaturą, polityką oraz twórczością Taco Hemingwaya. W wolnym czasie- wielka fanka gier komputerowych, szczególne tych online.