Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Irena Santor poważnie chora! Jest bardzo źle…
Kamil Ciszek-Skwierczyński
Kamil Ciszek-Skwierczyński 09.03.2018 11:55

Irena Santor poważnie chora! Jest bardzo źle…

irena santor
fot. screen youtube.com/Kultowe Rozmowy

Irena Santor to gwiazda pierwszej klasy. Od lat jej głos zachwycał Polaków. Niestety, najnowsze doniesienia wskazują, że jest poważnie chora. Z tego względu też odwołała wszystkie koncerty. 

Kim jest Irena Santor?

Irena Santor to piosenkarka śpiewająca mezzosopranem. Urodziła się 9 grudnia 1934 roku w Popowie Biskupim. Przez wielu fanów i znawców piosenki nazywana jest „pierwszą damą polskiej piosenki”. Karierę rozpoczęła już w latach 50, śpiewając w zespole Pieśni i Tańca „Mazowsze”. Jej największe hity to „Ach jak przyjemnie”, „Tych lat nie odda nikt”, czy „Już nie ma dzikich plaż”. Santor cieszy się nieustającym uwielbieniem publiczności złożonej z kilku pokoleń.

Irena Santor choroba

Jak donosi „Super Express” gwiazda polskiej estrady ma poważną infekcję, której miała nabawić się kilka tygodni temu. Jak donosi tabloid, gwiazda nie jest w stanie wydobyć z siebie żadnego dźwięku.

Wczoraj dostaliśmy informację, że trzeba odwołać koncert, gdyż gwiazda przez infekcję straciła głos i nie jest w stanie wystać na scenie – zdradziła pracowniczka Teatru 6. piętro w rozmowie z „Super Expressem”.

Część z koncertów Ireny Santor została przesunięta na maj.

Życzymy pani Irenie Santor jak najszybszego powrotu do zdrowia!

ZOBACZ TEŻ: Rodzinka.pl: tajemniczy ślub w serialu. Kożuchowska pokazała zdjęcie

ZOBACZ TEŻ: Gwiazda TVN i TVP pokazała nagie zdjęcie. Z okazji Dnia Kobiet [FOTO]

ZOBACZ TEŻ: Mandat za nowy dowód osobisty. Nowe, skandaliczne przepisy w Polsce

źródło: se.pl