Irina Shayk: mama ślicznej modelki również jest piękną kobietą. Fotoreporterzy kolejny raz przyłapali obie panie i znowu widać, że są do siebie niesamowicie podobne! Już wiemy, po kim słynna Rosjanka odziedziczyła urodę!

Irina Shayk: mama gwiazdy kolejny raz została przyłapana na spacerze z córką. Kobiety wybrały się na zakupy i uśmiechnięte ściągnęły na siebie uwagę fotoreporterów. Ci zrobili im zdjęcia, które natychmiast obiegły wszystkie media. Irina pokazała też fotografię sprzed wielu lat. Wyglądają jak dwie krople wody?

Irina Shayk: mama odwiedziła modelkę

Kobiety na co dzień mieszkają na różnych kontynentach, dlatego każde ich spotkanie jest wyjątkowe. Mama Iriny, Olga Shaykhlislamov, odwiedziła córkę w Nowym Jorku. Widać było, że obie miały wyśmienite humory, co jest szczególnie ważne dla fanów Iriny, którzy martwią się problemami w jej życiu prywatnym. Coraz częściej mówi się, że Irina i aktor Bradley Cooper rozstali się na dobre. Para była razem od 2015 roku i ma dwuletnią córeczkę Leę De Seine. Aktorowi od czasu premiery filmu A Star is Born przypisuje się rzekomy romans z Lady Gagą.

Mama Iriny, nieprzyzwyczajona do obecności fotoreporterów, zachowywała się bardzo naturalnie i dobrze znosiła błyski fleszy. W towarzystwie zabrakło jeszcze jedynej siostry Iriny, Tatiany. Wszystkie panie mają bardzo udaną relację. Po dramatycznych przejściach mama musiała sama stawić czoła wychowaniu dorastających córek.

Kim jest mama Iriny Shayk, Olga Shaykhlislamov?

Mama Iriny Shayk, Olga Shaykhlislamov jest nauczycielką śpiewu. Kiedyś uczyła muzyki w przedszkolu, a obecnie udziela prywatnych lekcji śpiewu. Gdy Irina miała 14 lat, jej tata zmarł w wyniku powikłań po zapaleniu płuc. To właśnie wtedy jej mama musiała wziąć na siebie wszystkie obowiązki i pójść do dodatkowej pracy. Sama opiekowała się córkami i prawdopodobnie dlatego dziś są ze sobą tak zżyte. Mama modelki na co dzień mieszka w Rosji, u stóp gór Ural.

Jakiś czas temu Irina pokazała zdjęcie z dzieciństwa, na którym znajduje się wraz z mamą i siostrą! Widzicie podobieństwo?

ZOBACZ ZDJĘCIA IRINY SHAYK:

Irina Shayk: mama
instagram.com/irinashayk

Mama Iriny Shayk, Olga, jest piękną kobietą.

Irina Shayk: mama
instagram.com/irinashayk

Modelka pokazała stare zdjęcie, na którym znajduje się z mamą i siostrą Tatianą. Prawda, że podobne?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Katarzyna Dowbor pokazała coś bardzo prywatnego. Nigdy nie była aż tak otwarta wobec fanów!
  2. Choroba zaatakowała Adriannę Biedrzyńską w 2014 roku. Usłyszała wyrok: „Zostało mi trzy tygodnie do trzech miesięcy”
  3. Dorota Szelągowska pokazała swój nowy dom. Szczególną uwagę zwraca kuchnia: „O takiej marzyłam”
  4. Marta Manowska wydała ostre oświadczenie do mediów. Powiedziała o stanie zdrowia ojca
  5. Kinga Rusin nago na okładce! Gwiazda zdecydowała się na odważną sesję w słusznej sprawie

Wydawca i kierownik treści kobiecych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość: marta.kulik@iberion.pl