Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Jakie operacje plastyczne miała Irina Shayk? Gwiazda przyznała się, co zrobiła
Marta Kulik
Marta Kulik 16.07.2019 15:01

Jakie operacje plastyczne miała Irina Shayk? Gwiazda przyznała się, co zrobiła

irina shayk
instagram.com/irinashayk

Irina Shayk: operacje plastyczne zmieniły jej wygląd? Modelka wypowiedziała się na temat poprawiania urody. W swoim wyznaniu była rozbrajająco szczera. Co sobie poprawiła? Aż trudno w to uwierzyć!

Irina Shayk: operacje plastyczne pomogły jej zrobić oszałamiającą karierę? Wielu osobom trudno uwierzyć, że uroda pięknej modelki to zasługa tylko i wyłącznie natury. Teraz sama Irina wypowiedziała się na ten temat. Co zdradziła?

Jakie operacje miała Irina Shayk?

Irina Shayk została gwiazdą ostatniego wydania magazynu Telegraph. Pozowała przed obiektywem jednego z najbardziej uznanych fotografów i udzieliła szczerego wywiadu. Rozmowa dotyczyła jej wyglądu. Co powiedziała o operacjach plastycznych? Tego się nie spodziewaliśmy!

Nie wierzę w operacje plastyczne! Ja uważam, że kobiety powinny kochać swoje ciała i z tej miłości budować pewność siebie. Kiedy jestem na sesji zdjęciowej, mówię do siebie: kocham moje ciało, nie boję się go pokazywać — powiedziała Irina.

Wydawałoby się, że w świecie show-biznesu nikogo już nie dziwi poprawianie urody. Tym bardziej, gdy jest ona narzędziem pracy. Okazuje się, że jedna z największych gwiazd modelingu ma odmienne zdanie na ten temat. Jesteście zaskoczeni?

Irina Shayk: operacje plastyczne nie są dla niej

Irina Shayk wyznała, że nie miała żadnych operacji, ale czy poprawiała urodę w inny sposób? Pojawiły się spekulacje, że po rozstaniu z Bradleyem Cooperem gwiazda powiększyła sobie usta. W rozmowie z Harper’s Bazaar dosadnie skomentowała plotki.

– Ostatnio czytam śmieszne nagłówki, które brzmią: Irina Shayk miała zastrzyki, jej usta wyglądają jak pierogi. […] Niektórzy ludzie będą cię kochać, niektórzy będą cię nienawidzić. To naprawdę nie przeszkadza mi w życiu. Będę miała zmarszczki i mam zmarszczki, musisz po prostu zaakceptować ideę starzenia się ciał na każdym etapie i po prostu to celebrować. — mówiła.

Podkreśliła też, że nikogo nie ocenia. Jeśli ktoś poddał się operacjom plastycznym, to nie naraża się na jej osąd. Modelka powiedziała, że zgodnie z własnym sumieniem, promuje naturalne piękno. Zdradziła, że tak jak każda kobieta czasem ma podkrążone oczy, podwójny podbródek czy inne niedoskonałości i zdaje sobie sprawę z tego, że nie jest doskonała. Spodziewaliście się takiej odpowiedzi?

ZOBACZ ZDJĘCIA IRINY SHAYK:

Irina Shayk: operacje plastyczne

Irina Shayk wyznała, że nie miała żadnych operacji plastycznych.

Irina Shayk: operacje plastyczne

Modelka stara się promować naturalność i rozsądne podejście do wyglądu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Fryzura Agaty Dudy to dziś marzenie Polek. Nie zawsze tak było, zobaczmy jej stare zdjęcia
  2. Ewa Minge trafiła do szpitala! „Życie czasem rzuca nas na kolana”
  3. Jak wyglądała Jolanta Kwaśniewska kiedyś? Pierwsza dama od zawsze była ikoną stylu
  4. Daniel Martyniuk się rozwodzi, koniec rodzinnej sielanki. „Fu** off z taką dziewczyną!”
  5. Młodzi chłopcy nie mają wstydu. Składają Roksanie Węgiel onieśmielające propozycje