W trakcie drugiego odcinka Iron Majdan wydarzyło się naprawdę wiele. Miał miejsce nieprzyjemny wypadek z udziałem Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana.

Para, w drugim odcinku ich wspólnego programu „Iron Majdan”, wybrała się na zimną i wietrzną wyspę – Islandię, która przez swój klimat nie okazała się być dla nich zbyt łaskawa. Spartańskie warunki zaczęły przerastać parę celebrytów. Jednak dopiero podczas rozkładania namiotu nastąpił wybuch nerwowości, ale też nieporadności pary.

Nieprzyjemny wypadek

Kiedy zerwał się porywisty wiatr, na pozór proste zadanie, okazało się praktycznie niewykonalne. Namiot zaczął latać we wszystkie strony, więc rozłożenie go było naprawdę trudne i wymagało od Małgorzaty i Radka dużego zaangażowania. Pomimo, że Radek starał się być opanowany i robił dobrą minę do złej gry, w Małgosi narastała coraz większa frustracja, co dało się wyczuć w jej głosie. Celebryci w pośpiechu starali się rozłożyć stelaż, co nie skończyło się zbyt dobrze dla Małgorzaty. Jej partner starał się przestawić całą konstrukcję i zrobił to tak niefortunnie, że uderzył nim prosto w twarz partnerki.

Z pewnością uderzenie nie było celowe, ale na pewno bardzo bolesne dla Rozenek-Majdan. Małgosia w bólu złapała się za twarz i widać było, że naprawdę cierpi. Na szczęście nic poważnego się nie stało, a gwiazda całą sytuację postanowiła obrócić w żart.

Iron Majdan – na czym polega program?

W swoim nowym programie Małgosia i Radek zwiedzą najdalsze zakątki świata, a o celu swojej podróży będą dowiadywać się chwilę przed wylotem. Odcinków programu będzie w sumie 10, a w nich zobaczymy m.in. Las Vegas w USA, Keflavik na Islandii, Bangkok w Tajlandii,  San Luis Obispo w USA,  Phnom Penh w Kambodży, Baku w Azerbejdżanie i Los Vegas w USA. 

Ile kosztuje jeden odcinek Iron Majdan? Szacuje się, że jeden odcinek kosztował… MILION ZŁOTYCH!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Rozenek-Majdan może STRACIĆ PROGRAM! Fala krytyki internautów
  2. Małgosia Rozenek i Radek Majdan spodziewają się dziecka? Ich rodzina się powiększy
  3. Kret wbija Tadli obrzydliwą szpilę