Iwona Cygan: 2019 rok będzie przełomowy dla sprawy brutalnego zabójstwa 17-latki? Jak podaje Superwizjer, śledczym prawdopodobnie nareszcie udało się ustalić, dlaczego młodziutka dziewczyna poniosła okrutną śmierć. Czy rzeczywiście we wszystko było zamieszane kilkadziesiąt osób? Ustalenia śledczych przerażają.

To jedna z najbardziej tragicznych i zarazem tajemniczych nierozwiązanych spraw w historii polskiej kryminalistyki. Według ustaleń dziennikarzy Superwizjera do zbrodni, która wstrząsnęła nie tylko mieszkańcami małopolskiego Szczucina, ale i całej Polski, doszło na oczach aż trzydziestu osób! Co się stało tamtej pamiętnej nocy? Wszystkiemu mieli rzekomo przypatrywać się między innymi policjanci. Sprawdzamy najświeższe ustalenia. 

Iwona Cygan 2019: dlaczego zginęła?

Iwona Cygan w chwili śmierci miała zaledwie siedemnaście lat. Zginęła w nocy z 13 na 14 sierpnia 1998 roku. Chociaż bezpośrednią przyczyną zgonu było uduszenie, śledczy ustalili, że nastolatka wcześniej została brutalnie pobita. Jej męka trwała co najmniej kilka godzin.

Iwona Cygan: 2019 rok może przynieść ostateczne rozwiązanie sprawy, która od ponad dwudziestu lat nie daje spokoju rodzinie ofiary. Jak podaje fakt.pl, dziennikarzom programu Superwizjer udało się dotrzeć do informacji, dlaczego Iwona Cygan zginęła. Nastolatka była rzekomo napastowana przez jednego z podejrzewanych w sprawie, Pawła K. Mężczyzna miał usiłować zmusić nastolatkę do współżycia, a kiedy zaczęła mu się opierać, wpadł w szał i zaczął ją bić. 

Gdzie zginęła Iwona Cygan?

Do pobicia doszło rzekomo w szczucińskim lokalu U Trabanta, gdzie tamtego wieczoru odbywała się impreza. Mieli uczestniczyć w niej nie tylko zwykli mieszkańcy, lecz także członkowie środowiska przestępczego oraz… stróże prawa. Ostatnia informacja została przekazana przez rozmówcę Superwizjera i nie została jeszcze potwierdzona. 

Jak ustalili śledczy, po tym, jak Iwona Cygan została brutalnie pobita, sprawcy morderstwa zabrali ją z lokalu i przewieźli w okolice hangarów należących do WOPR. Tam została uduszona, a ciało porzucono w okolicach Łęki Szczucińskiej. Niestety, nie była jedyną ofiarą zwyrodnialców. Zgodnie z informacjami znajdującymi się na pl.wikipedia.org śmierć poniosły jeszcze przynajmniej dwie osoby związane z całą sprawą. Ostatecznie oskarżono siedemnaście osób, z czego czternaście miało w przeszłości pracować w policji

Iwona Cygan: 2019 rok wreszcie przyniesie sprawiedliwość dla tragicznie zmarłej nastolatki? Mamy nadzieję, że śledczym uda się dowieść winy osób, które rzeczywiście odpowiadają za zbrodnię. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

iwona cygan
fot. screen z youtube.com Uwaga! TVN

Iwona Cygan: 2019 będzie przełomowy dla sprawy? 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułIle lat ma Marzena Rogalska? Wiek gwiazdy TVP zaskoczy niejedną osobę
Następny artykułAgnieszka Woźniak-Starak podjęła ważną decyzję, która może mieć poważne konsekwencje. Chodzi o jej zdrowie
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.