Iwona Pavlović kiedyś wyglądała niczym egzotyczna księżniczka. Jurorka Tańca z Gwiazdami opowiedziała o swojej młodości, początkach w tańcu, a także o swojej metamorfozie stylu w ciągu ostatnich lat. Gwiazda Polsatu zmieniła się nie do poznania.

Iwona Pavlović już od 14 lat zasiada w jury Tańca z Gwiazdami, gdzie ocenia taneczne postępy rodzimych celebrytów. Widzom dała poznać się, jako sroga jurorka, jednak Iwona Pavlović kiedyś była kompletnie inną osobą, o czym opowiedziała w wywiadzie, wspominając swoje początki. 

Iwona Pavlović kiedyś

Iwona Pavlović zaczęła trenować taniec ludowy już w wieku 7 lat, a taniec jak sama mówi towarzyszy jej całe życie. Teraz jurorka tanecznego show kojarzy nam się z całkowicie czarnym out fitem i również czarnymi, prostymi włosami, jednak Iwona Pavlović kiedyś prezentowała kompletnie inny styl. Jako osiemnastolatka wyglądała niczym egzotyczna księżniczka, miała ciemne loki sięgające do ramion, jednak nigdy z jej twarzy nie schodził uśmiech, co nie zmieniło się do tej pory.

W rozmowie z portalem wizaz.pl gwiazda opowiedziała o swoich startych przyzwyczajeniach modowych, a także zdradziła jakich kosmetyków używała kiedyś, a jakie stosuje dzisiaj. 

Jakich kosmetyków używała Iwona Pavlović kiedyś? 

W latach 80., kiedy Iwona Pavlović miała 18 lat kosmetyki były bardzo trudne do zdobycia, jednak ta świetnie umiała sobie poradzić. Jakich kosmetyków używała, gdy była nastolatką? 

– Jak sobie teraz przypominam, jakiego rodzaju kosmetyków używałam, opierałam się głównie na kremie Nivea. Ale perfumy to była prawdziwa atrakcja. Wymieniałam pieniądze na dolary i mając ich kilka w kieszeni, kupowałam ulubione perfumy Massumi. Byłam wtedy przeszczęśliwa! Miałam dwa flakony-jeden miał niebieską nakrętkę, a drugi zieloną. Jak tylko poczuję gdzieś podobny zapach, od razu przypominam sobie tamte lata- wyznała Pavlović w rozmowie z wizaz.pl

Gwiazda Polsatu w listopadzie skończy 57 lat, jednak wciąż zachwyca wyglądem, a przede wszystkim swoją genialną formą, czego może jej pozazdrościć niejedna młodsza koleżanka z branży.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ZOBACZ ZDJĘCIA MŁODEJ PAVLOVIC

Iwona Pavlović kiedyś
instagram.com/iwonapavlovic

Iwona Pavlović od 2005 roku jest jurorką Tańca z Gwiazdami.