Iwona Węgrowska jest w kolejnej ciąży, właśnie takie cudowne informacje dotarły do mediów. Gwiazda sama poinformowała swoich odbiorców o tej wspaniałej nowinie w rozmowie z portalem pudelek.pl. Gratulacje spływają z całej Polski. Wraz z informacją o dziecku, Węgrowska zapewniła fanów, że nie zamierza rezygnować z pracy. Wiemy, kto jest ojcem kolejnego maluszka. 

Iwona Węgrowska zaszczyciła wszystkich swoich fanów cudowną wiadomością. –To wczesna ciąża i muszę szczególnie teraz na siebie uważać. Z pracy nie rezygnuję. 23.08 wychodzi kolejny singiel, Nie potrafię kochać mniej (Niebo damy) – zdradziła artystka w rozmowie z Pudelkiem. 

Iwona Węgrowska jest w ciąży 

Iwona Węgrowska jest w kolejnej ciąży i nie posiada się ze szczęścia, że kolejny raz zostanie już matką. Cudowną nowinę przekazała w rozmowie z Pudelkiem. Gwiazda podkreślała, że ciąża nie przeszkodzi jej w realizacji projektów zawodowych.

Już wkrótce możemy spodziewać się kolejnego singla jej autorstwa, pt.: Nie potrafię kochać mniej (Niebo damy). Nie możecie się doczekać? 

  1. Czy Sylwia Bomba miała operacje plastyczne? Gwiazda „Gogglebox” jeszcze nigdy nie była tak szczera
  2. Niespodziewana reakcja Tomasza Komendy doprowadza do łez. Zobaczył coś, co bardzo go poruszyło i było gestem w jego stronę

Gratulacje spływają z całej Polski 

Fani Iwony Węgrowskiej niezmiernie się cieszą z tej wspaniałej nowiny. Artystka zostanie matką po raz kolejny, a ojcem dziecka jest nie kto inny jak Marcjanik, przekazuje portal jastrzabpost.pl. 

My również gratulujemy parze i życzymy dużo zdrowia, przede wszystkim młodej mamie! 

ZOBACZ ZDJĘCIE: 

Iwona Węgrowska
fot. instagram.com/wegrowska_oficjalnie

Iwona Węgrowska jest ciąży. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Niestety, nie będzie bezpiecznie w najbliższych dniach. Zacznie się już jutro wieczorem
  2. Anna Dymna jest zrozpaczona. Przez ostatnie wydarzenia i stres wróciła do nałogu
  3. Niewyobrażalna tragedia w Sopocie. W przychodni kazali mu czekać, zmarł na ulicy
  4. Mops skrzyżowany z husky. Ich szczenięta są przedziwne i jak żadne inne przykuwają wzrok
  5. Okropne sceny w Biedronce, ochroniarz nie spodziewał się ataku. Kamery wszystko zarejestrowały, niewiarygodne kto pomógł

Źródło: pudelek.pl, jastrzabpost.pl 

 

 

 

Poprzedni artykułSkandal. Miejska kamera zarejestrowała, co wyprawia dziennikarz TVP tuż przed nagraniem. Nie mają wstydu?
Następny artykułWyznanie polskiego ginekologa. Opowiedział prawdę o kobietach i ich zachowaniu
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.