Iwona Węgrowska: operacje plastyczne nie są jej obce i wcale nie ukrywa, że kilka razy poddała się upiększającym zabiegom. Gwiazda wyjawiła całą prawdę i przyznała się, jednocześnie posyłając kilka słów do koleżanek i kolegów z branży.

Operacje plastyczne to nie rzadkość w show-biznesie, nic więc dziwnego, że od lat bez przerwy plotkuje się o tym, kto i co sobie poprawił. Polskie gwiazdy również nie stronią od botoksu, kwasu hialuronowego, silikonu i innych upiększaczy. Do tych, które mówią o tym otwarcie należy Iwona Węgrowska: operacje plastyczne nie są jej obce i piosenkarka wcale nie wstydzi się przyznać do przebytych zabiegów.

Iwona Węgrowska: operacje plastyczne

Zabiegi plastyczne już od dawna nie są powodem do wstydu, jednak wielu celebrytów wstydzi się do nich przyznać – nawet jeśli różnica jest widoczna gołym okiem! Nie należy do nich Iwona Węgrowska: operacje plastyczne, które przeszła opisała w rozmowie z Faktem. Piosenkarka otwarcie przyznała się do zabiegów, a przy tym skrytykowała koleżanki i kolegów po fachu, którzy nie są w stanie szczerze wyznać, że przeszli operację.

– Miałam tylko jedną operację plastyczną biustu i mam zrobione usta. Biust robiłam osiem lat temu. Wygląda naturalnie, bo jest po prostu zrobiony bardzo naturalnie – wyznała gwiazda. 

Przyznała także, że operację biustu zrobiła ze względu na kompleksy. Czuła się nieatrakcyjna, ciężko było jej się ubrać tak, by piersi wyglądały dobrze. Iwona Węgrowska twierdzi, że operacja bardzo wpłynęła na jej poczucie atrakcyjności i że psychicznie czuje się ze sobą dużo lepiej.

Iwona Węgrowska o operacjach plastycznych

Gwiazda przyznała także, że poprawiła swoje usta.

–  To nie była operacja ust, wstrzyknęłam sobie kwas hialuronowy, witaminowy, żeby wypełnić całą górną wargę 

Piosenkarka odniosła się także do przypadków, w których gwiazdy nie chcą przyznać się do przebytych zabiegów.

– Tak naprawdę jest wiele kobiet, które to zrobiły, wiele artystek i żadna się do tego nie przyznaje. To jest chore i głupie – wyznała szczerze.

Iwona Węgrowska: operacje plastyczne nie są sekretem gwiazdy. Szczerze mówi o przebytych zabiegach – to naprawdę godne podziwu!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

iwona węgrowska: operacje plastyczne
instagram.com/iwonawegrowska

Iwona Węgrowska: operacje plastyczne nie są jej sekretem.