Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Iza Małysz wrzuciła zdjęcie i od razu zaczęła przepraszać. Żona skoczka mogła podpaść wielu osobom
Michał Fitz
Michał Fitz 05.07.2022 13:48

Iza Małysz wrzuciła zdjęcie i od razu zaczęła przepraszać. Żona skoczka mogła podpaść wielu osobom

Iza Małysz
TRICOLORS/East News

Iza Małysz w ostatnim czasie bardzo korzysta z wakacyjnego okresu i jeździ wraz z mężem oraz znajomymi w różne ciekawe miejsca. Kilka tygodni temu była we Włoszech, a później nad Jeziorem Czorsztyńskim. Wolny czas spędza też na innych, niecodziennych aktywnościach.

Na Instagramie pokazała efekty swoich ostatnich działań. Mało tego, uznała, że fotka może się nawet okazać kontrowersyjna, dlatego w opisie postanowiła od razu przeprosić tych, którzy mogli poczuć się urażeni. Co takiego zrobiła?

Co zrobiła Iza Małysz?

Opublikowane przez Izę zdjęcie przedstawia po prostu stertę muli, które są prawdziwym przysmakiem, jeśli chodzi o owoce morza. Jak wyjawiła, wszystkie złowiła sama i to w trakcie raptem jednego dnia. Choć można stwierdzić, że była z siebie i swojej zdobyczy zadowolona, miała jednocześnie świadomość, że nie wszystkim może taka fotka przypaść do gustu.

– Z góry przepraszam wszystkich, którzy mogą poczuć się urażeni — skwitowała.

Widocznie Iza Małysz jest doskonale świadoma tego, że wśród jej obserwujących mogą znaleźć się osoby, które są przeciwko poławianiu wszelkich żyjątek lub są weganami z pobudek moralnych. Tacy ludzie faktycznie mogliby się zniesmaczyć wspomnianą fotką.

Iza Małysz na wakacjach

Jak zaznaczono wyżej, w ostatnim czasie żona mistrza skoków narciarskich, który swoją drogą właśnie został prezesem PZN, często jeździ z nim na wczasy. Kilka tygodniu temu państwo Małysz zwiedzali razem urokliwe Włochy, a niedługo później udali się do Chorwacji, konkretnie do Zatonu.

Potem Iza opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z wypadu nad Jezioro Czorsztyńskie. Wraz z Małyszami byli tam ich znajomi. Niestety, pogoda wówczas nie zachęcała do spędzania czasu na plaży czy w wodzie. Po strojach całej ekipy widać, że było wtedy wietrznie i chłodno. Niemniej, twarze i uśmiechy na nich wymalowane sugerują, że humory dopisywały.

Zobacz zdjęcia:

Iza Małysz
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez IzAbelka (@izamalysz)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Córka Adama Małysza w ciąży? Wpis żony skoczka rozwiewa wątpliwości
  2. „Mam już dosyć”. Anna Mucha zalana łzami na planie „M jak miłość”, Katarzyna Cichopek przybyła z odsieczą
  3. Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek zaryzykowali. Pokazali się w nietypowej odsłonie
Tagi: iza małysz