Izabela Janachowska, słynna specjalistka od uroczystości ślubnych i weselnych od sześciu lat jest szczęśliwą mężatką. Jej mąż Krzysztof Jabłoński wziął udział w realizacji pewnego pomysłu wedding plannerki. Z okazji walentynek nagrali wspólny film. W trakcie nagrania wyszły na jaw informacje sprzed wielu lat.

Izabela Janachowska to pomysłowa kobieta, która lubi wcielać w życie swoje wizje. Z okazji Walentynek postanowiła zachęcić swojego męża do zwierzeń i sama przywołała historie z przeszłości. Z jakim skutkiem?

Izabela Janachowska sprawdza przeszłość

Była tancerka postanowiła nagrać na swoim kanale ślubnym filmik, na którym razem z mężem grają w grę, znaną zresztą bardzo dobrze z zabaw weselnych, podczas której wychodzi na jaw, jak partnerzy, którzy postanowili przejść razem przez życie, dobrze się znają.

W tym przypadku pytania dotyczyły wielu treści z przeszłości. Pierwsze prawo jazdy, konkurs tańca, pierwsze zwierzę. Jednak w szachu najbardziej trzymała Izabela Janachowska, która zadawała, jak się okazało po minie jej męża, dość trudne pytania. Jedno z takich kłopotliwych pytań brzmiało: ile razy byłam zaręczona? Krzysztof mocno się strapił, bo też żadna taka historia z życia jego małżonki nie przychodziła mu do głowy. Faktycznie, został wpędzony w pułapkę, bo też żadnych zaręczyn oprócz tych ze swoim mężem, tancerka nie miała. Jednak żona Krzysztofa stwierdziła, że nigdy nie była o to zapytana, a jej mąż przez to może mieć pewne wątpliwości.

  1. Idealny schabowy. Przepis na podwójną radość z jedzenia
  2. Fani skoków zamarli podczas skoku Stocha. Tragiczny w skutkach koniec konkursu był bliski

Idealna para

Oczywiście mąż nie dał się zapędzić w kozi róg i udzielił poprawnej odpowiedzi, jednak jego mina nie zdradzała stuprocentowej pewności. Tak jak wspominała tancerka, nigdy nie została zapytana, czy była zaręczona, stąd Krzysztof Jabłoński miał prawo trochę się zagmatwać i nie być pewnym swojej odpowiedzi.

Izabela i Krzysztof to bardzo udane małżeństwo. Para mimo różnicy wieku doskonale się dogaduje, potrafi też mieć także duży dystans do siebie i swojego związku. Pomysł słynnej plannerki zebrał ponad 37 tysięcy wyświetleń. Fani uwielbiają jej męża.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Izabela Janachowska
youtube.com/Wedding Dream – Izabela Janachowska

Para świetnie się bawiła podczas nagrania.

izabela janachowska
youtube.com/Wedding Dream – Izabela Janachowska

Bywały i różnice w odpowiedziach. 

 

izabela janachowska
instagram.com Izabela Janachowska

Małżeństwa jest także szczęśliwymi rodzicami.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Przewlekłe zapalenie trzustki. Objawy i sposoby leczenia
  2. W panice robili wszystko, by chronić się przed koronawirusem. Film z samolotu odbiera mowę
  3. Dagmara Kaźmierska o swoim ślubie. Nie uwierzycie, w czym stanie przed ołtarzem
  4. Małgorzata Rozenek w ogniu krytyki. Chodzi o jej wygląd, przesadziła?
  5. Zaniedbane małżeństwo poddało się metamorfozie. Szczęka opada, wyglądają jak inne osoby
  6. Nie w Lidlu i nie w Biedronce. Dziś wygrał 1 sklep, ma najtańsze pączki w Polsce

Źródło: plotek.pl

Poprzedni artykułAgnieszka Kaczorowska radykalnie zmieniła fryzurę. Po jej długich włosach nie ma ani śladu
Następny artykułPołożnik opowiedział o najtrudniejszym dniu w swojej pracy. Nie mógł powstrzymać łez
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.