Izabela Janachowska postanowiła wystosować list do premiera Mateusza Morawieckiego. Tancerka zapragnęła zabrać głos w dręczącej ją sprawie. Poznaliśmy treść listu i tematykę, jaką poruszyła. Nikt nie spodziewałby się po celebrytce takich słów i to skierowanych do rządzących. Janachowska ma dość i oczekuje szybkiej reakcji od swoich adresatów.

Izabela Janachowska dała się poznać widzom TVN Style jako łagodna, pełna pogody ducha i radosna osoba. Teraz dopiero okazało się, że kobieta ma temperament i chce walczyć o swoje. Kategoryczne słowa tancerki skierowane do Morawieckiego wymagają kategorycznych działań.

Izabela Janachowska list do Morawieckiego

Tancerka, ale także zawodowa wedding plannerka powiedziała dość działaniom rządu. Decyzje, jakie zapadają, zupełnie z zaskoczenia są ogromnym problemem dla wszystkich. Dlatego w swoim imieniu, ale także swoich klientów Janachowska napisała list do rządzących.

Czas zwrócić uwagę rządzących na realne problemy, spowodowane przez zbyt późno podejmowane decyzje, które właściwie skazują wiele par na odwołanie wesela w ostatniej chwili, bez możliwości reakcji – wyjaśniła swoją bolączkę plannerka na swoim blogu, dodała, że pary planujące ślub wciąż stoją przed znakiem zapytania. Nagle są zmuszani do odwołania wesela bądź zmniejszenia liczby osób nawet o sto. Idą za tym ogromne koszta. 

  1. Dramat w restauracji McDonald’s. Kobieta zginęła na miejscu
  2. Gatunek owada zabójcy zadomowi się w Polsce na dobre? Powikłania po ugryzieniu są niewyobrażalne, eksperci zabrali głos

Janachowska chce współpracować z premierem

Prezenterka postanowiła poruszyć ten temat z uwagi na niepewną sytuację par młodych. Oczywiście, zdrowie jest najważniejsze, a działania rządu mają charakter zapobiegawczy, jednak decyzje zapadają zbyt szybko, by cokolwiek postanowić, dlatego Janachowska, mistrzyni w swoim fachu zaproponowała, że może pomóc znaleźć odpowiednie rozwiązania, podpierając się swoją wieloletnią wiedzą:

-Zadeklarowałam także swoją gotowość do współpracy w zakresie opracowywania nowych wytycznych dla branży ślubnej. Bardzo mi zależy, żebyście mieli możliwość świętowania tego wyjątkowego dnia w gronie Waszych bliskich w bezpieczny sposób – wyjaśniła na swoim blogu, jaką treść zawarła w dokumencie, który złożyła w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. 

Janachowska postanowiła się podeprzeć swoje słowa faktami. W wiadomości do rządzących pojawił się raport z wynikami ankiety, jaką tancerka przeprowadziła wśród przyszłych nowożeńców. Wyniki nie były zaskakujące. Większość z ankietowanych wyraziła niechęć do działań rządu.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

izabela janachowska
fot.instagram.com/izabelajanachowska

Tancerka zdecydowała się zabrać głos w imieniu par, których najważniejszy dzień w życiu staje się powodem do ogromnych zmartwień.

izabela janachowska
fot.instagram.com/izabelajanachowska

Janachowska jest najbardziej znaną wedding plannerką w Polsce. Postanowiła więc swoją pozycję wykorzystać i wpłynąć na decyzje rządu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Niebywałe, media dotarły do Tymoteusza Szydło. Wszyscy byli w błędzie? Odkryli ukrywaną tajemnicę?
  2. Uwaga, Polacy muszą się śpieszyć, do końca sierpnia mogą starać się o dodatkowe 1400 zł. Przedstawiamy szczegóły
  3. Kochaliśmy go za kultowe polskie filmy i seriale. Polskę obiegła wiadomość o jego śmierci
  4. Co się stało? Big Boy z ”Gogglebox” żegna samego siebie. ”Spoczywaj w pokoju”
  5. Dziś Polaków czeka ogromna zmiana. W całym kraju zaskoczenie
  6. Piotr ma czego żałować? Justyna Żyła prowokuje w wannie, fani nie mogą przestać patrzeć w jedno miejsce

źródło: wprost.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

 

 

Poprzedni artykułTVP przekazało najgorsze informacje. Nikt nie spodziewał się jego nagłej śmierci, niestety
Następny artykułWstrząsające sceny w polskim mieście. Bezlitosny żywioł uderzył nagle, ludzie nie wiedzieli co robić
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl