Izabela Janachowska pokazała urocze zdjęcie z synkiem. Po dziewięciu miesiącach oczekiwania w końcu może nacieszyć się swoją pociechą. Christopher rośnie jak na drożdżach! Gwiazda zamieściła też wzruszający wpis. Przy okazji zdradziła, na co czeka z niecierpliwością! 

Izabela Janachowska kilka tygodni temu urodziła swoje pierwsze dziecko i nie stroni od pokazywania syna swoim fanom. Od dawna przecież marzyła o zostaniu mamą. Widzieliśmy już całą serię ciążowych zdjęć, a po porodzie gwiazda opublikowała kilka zdjęć małego Christophera. Dziś pokazała kolejne, słodkie fotografie. Fani są wzruszeni.

Izabela Janachowska pokazała zdjęcia z synem

Izabela Janachowska ma powody do świętowania. Dokładnie dziesięć tygodni temu ekspertka ślubna została mamą! Z tej okazji zamieściła kilka przeuroczych zdjęć ze swoim synem. Nie zabrakło oczywiście wzruszającego wpisu, który sprawił, że fani są rozczuleni.

– Już od 10 tygodni jestem Mama. Nie mogę się doczekać, kiedy pierwszy raz usłyszę mama albo lepiej kocham cię mama — napisała Izabela Janachowska.

Młoda mama otrzymała mnóstwo komentarzy od innych kobiet, które opisywały swoje rodzicielskie odczucia i emocje związane z momentem, gdy pierwszy raz usłyszały słowo mama. Tematy związane z dziećmi to już od dawna stały temat na profilu Izabeli Janachowskiej. Od chwili, gdy poinformowała o ciąży, wzbudza ogromne zainteresowanie nie tylko mediów, ale też kobiet, które również planują powiększenie rodziny.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Izabela Janachowska: syn

Syn Izabeli Janachowskiej urodził się 10 maja tego roku. Christopher Alexander to pierwsze dziecko gwiazdy i jej męża Krzysztofa Jabłońskiego. Para zdecydowała się na potomstwo po pięciu latach małżeństwa. Od pierwszych miesięcy ciąży gwiazda pokazywała ubranka i wózki dla ukochanego dziecka. Dokumentowała też zmiany w swoim wyglądzie, aż w końcu pokazała uroczego syna.

Chrzest Christophera ma odbyć się we wrześniu. W rozmowie z Party Izabela zdradziła, że wspólnie z mężem planowali uroczystość na lipiec, jednak z powodu braku czasu musieli zdecydować się na nieco późniejszy termin. Najważniejsze, że każdą wolną chwilę gwiazda poświęca Christopherowi.

ZOBACZ ZDJĘCIA IZABELI JANACHOWSKIEJ:

Izabela Janachowska
instagram.com/izabelajanachowska

Izabela Janachowska pokazała urocze zdjęcie z synkiem.

Izabela Janachowska
instagram.com/izabelajanachowska

Gwiazda od dawna dokumentowała przygotowania do macierzyństwa.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kuba Błaszczykowski opowie w TVP o tragicznej śmierci mamy. Do dziś nie pogodził się ze stratą
  2. Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży świętują czwartą rocznicę ślubu. Pokazali romantyczne zdjęcie
  3. Marek Włodarczyk z partnerką. Jest od niego 36 lat młodsza, zdążyli się już zaręczyć
  4. Anna Kalczyńska komentuje odejście Mołek i Mellera z DDTVN. Jej słowa mówią wszystko
  5. Halle Berry była ofiarą przemocy domowej. Aktorka opowiedziała o swoim dramacie sprzed lat

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.