Izabela Janachowska nie ukrywa, że prowadzi wystawne i luksusowe życie. Wręcz przeciwnie, bardzo lubi się nim chwalić za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. Właśnie zrobiła to po raz kolejny.

Tym razem celebrytka pokazała, w jaki sposób spędzała wieczór. Śmiało można powiedzieć, że mało kto z jej obserwujących mógłby pozwolić sobie na podobne atrakcje. Co więc się działo?

Izabela Janachowska na koncercie

Izabela Janachowska wszystko pokazała na krótkim wideo, które opublikowała na Instagramie. Resztę wyjaśniła też w opisie. Jak się okazuje, wraz z przyjaciółmi i mężem wybrała się na wypad do Monaco, które przecież jest jednym z najbardziej luksusowych, ale najdroższych miejsc w Europie.

Jak widać na nagraniu, tancerka i jej najbliżsi najpierw zjedli pyszną kolację, do której nie odmówili sobie drinków. Dopiero później miał jednak nadejść gwóźdź programu. Tym był koncert Christiny Aguilery, która co prawda lata świetności ma już za sobą, ale jednak wciąż jest wielką gwiazdą.

Izabela Janachowska na wczasach

Izabela Janachowska bardzo lubi podróżować i w zasadzie przy okazji każdego wolnego od pracy okresu gdzieś wyjeżdża. Raptem kilka tygodni wcześniej była bowiem na Majorce. Jeszcze wcześniej była z kolei w Dubaju, który wydaje się być jednym z jej ulubionych miejsc.

Wystarczy przejrzeć media społecznościowe Janachowskiej, by zorientować się, że ta jest w podobnie rajskich miejscach przynajmniej kilka razy do roku. Niedługo przed tym, jak wyleciała do Dubaju, publikowała bowiem zdjęcia z Malediwów. Ciekawe, gdzie wraz z mężem uda się następnym razem.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Izabela Janachowska poznała męża, gdy miała 25 lat, a on 53. Zdradziła sekret udanego małżeństwa
  2. Czarna koronka nie zasłoniła wiele. Justyna Steczkowska z okazji 50. urodzin poszła na całość, do sieci trafiło gorące nagranie
  3. Edyta Golec nie zdążyła na samolot i wylądowała przed drzwiami cerkwi. Nie spodziewała się takiego rozwoju wydarzeń

 

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl