Izabela Janachowska od wielu lat z powodzeniem zajmuje się branżą ślubną i pomaga zakochanych zorganizować wesele ich marzeń. Gwiazda podzieliła się z widzami kulisami nagrywania nowego sezonu „Salonu marzeń”.

Wedding plannerka jest prowadzącą takich programów rozrywkowych, jak „Śluby gwiazd” oraz „Salon marzeń”. Autorskie show gwiazdy cieszą się sporą popularnością, a Izabela Janachowska rozpoczęła właśnie przygotowania do nowej edycji jednego z nich.

Izabela Janachowska nagrywa nowy sezon swojego show

Była tancerka poinformowała właśnie swoich fanów o trwających przygotowaniach do nowego sezonu „Salonu marzeń”. Na swoim profilu na Instagramie postanowiła zaprezentować obserwatorom kilka nowości z asortymentu prowadzonego przez nią sklepu. W ofercie znalazły się między innymi tiulowe suknie ślubne, jak również te brokatowe i o kroju syrenki. Nie zabrakło również koktajlowych kreacji, które świetnie nadadzą się dla gości oraz na inne wyjątkowe okazje.

Wszystko to już niedługo będziemy mogli zobaczyć w nowych odcinkach programu „Salon marzeń”, który emitowany jest na założonym przez gwiazdę kanale WeddingDream.TV.

Izabela Janachowska pokazała, gdzie odpoczywa w pracy

Przy okazji nagrywania nowych odcinków Izabela Janachowska nagrała dla swoich widzów kilka krótkich filmików zza kulis programu. Na jednym z nich widzimy gwiazdę odpoczywającą w przepięknym ogrodzie. Jak powiedziała sama wedding plannerka, to właśnie w tym malowniczym miejscu spędza swój wolny czas w trakcie przerw od kręcenia show.

Nie da się ukryć, że miejsce, w którym przebywa gwiazda, potrafi oczarować. Na rozciągającym się pasie zieleni można zauważyć kilka okrągłych białych huśtawek oraz ogromnych donic z wieloma kolorowymi kwiatami. Izabela Janachowska rozpływa się nad urokami swojego tarasu.

-Tu jest tak pięknie! Mamy kwiatki, przelatują motylki. Przed chwilką tu był taki prześliczny żółty motylek. Jest tu naprawdę cudownie. Mamy taką piękną zieloną oazę, a naprawdę jesteśmy w sercu Mokotowa — chwaliła się na InstaStory prowadząca show „Salon marzeń”.

Zobacz zdjęcie:

Izabela Janachowska
Instagram/izabelajanachowska

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Izabela Janachowska poznała męża, gdy miała 25 lat, a on 53. Zdradziła sekret udanego małżeństwa
  2. On jest gwiazdą TVP, ona zupełnie innej stacji. Wielu nie dawało im żadnych szans
  3. „Ślubu nie będzie”. Gwiazda TVP rozstała się z partnerem. Zabrała dzieci i wyjechała z Polski

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.