Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Izabela Małysz zostanie babcią?
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 17.09.2021 18:06

Izabela Małysz zostanie babcią?

Taniec z gwiazdami
fot. instagram.com/izamalysz

Ostatnio bardzo głośno jest o całej rodzinie Małyszów. Izabela Małysz bryluje w programie „Taniec z gwiazdami”, Adam Małysz towarzyszy żonie na treningach i występach, a ich córka Karolina Małysz wzięła ślub. Młoda para dopiero udała się na miesiąc miodowy, tymczasem Iza dostaje już pytania, kiedy zostanie babcią.

Prasa z uwagą śledziła każdy szczegół wesela córki Małyszów. TUTAJ przeczytacie, jak wyglądało wesele Karoliny. Obecnie Karolina Małysz-Czyż wypoczywa wraz z mężem na greckiej wyspie Santorini (więcej TUTAJ).

Czy Adam i Izabela Małysz zostaną dziadkami?

Wydawałoby się, że dumni rodzice mogą teraz wreszcie odpocząć od uwagi mediów. Jest jednak inaczej – Iza Małysz chyba na dobre polubiła uwagę prasy i zainteresowanie fanów, bo zdecydowała się porozmawiać z wielbicielami na Instagramie.

A tych Izabela Małysz ma coraz więcej – jej profil na Instagramie obserwuje już 33,6 tysięcy osób. Żona skoczka z Wisły postanowiła zrobić im mały prezent i odpowiedzieć na różne pytania, które ich nurtują.

Z tej okazji urządziła małe Q&A, a jej odpowiedzi możecie zobaczyć na InstaStories. Wiele pytań dotyczyło jej obecnej kariery w show-biznesie i występów w „Tańcu z gwiazdami„.

Jednak jedna z internautek postanowiła zadać śmiałe pytanie:

– Zostać babcią? Czy jeszcze czas dla was dwojga?

Iza mogłaby oczywiście je zlekceważyć, tym bardziej że nie dotyczy ono jej samej, lecz decyzji jej córki, zdecydowała się jednak na odpowiedź.

Izabela Małysz odpowiedziała:

– Chciałabym bardzo, ale nasza Karolina mówi jeszcze „Mało, przestań”.

Wygląda więc na to, że pomimo ogromnych chęci Izabeli, na kolejne pokolenie Małyszów przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

Warto dodać jednocześnie, że podobne pytania o dzieci nie zawsze są w dobrym tonie i warto dwa razy pomyśleć, zanim je zadamy. Nawet jeśli intencje są życzliwe, podobne dopytywania o ciążę czy potomstwo może zaboleć.

Działaczka i aktywistka Maja Staśko zrobiła ostatnio szereg infografik, wyjaśniających, czemu pytania o dzieci nie zawsze są na miejscu:

Odpowiedź Izy Małysz na pytanie, czy zostanie babcią:

Źródło: se.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Antek Królikowski nie nosi obrączki? Fani zaniepokojeni