Izabela Trojanowska przeszła przez ciężką chorobę. Nie wiadomo, jak potoczyłyby się losy artystki, gdyby nie pomocna dłoń jej własnej córki. To ona uratowała jej życie i pozwoliła na obranie zupełnie nowej drogi.

Po rozpadzie długoletniego małżeństwa Izabela Trojanowska wpadła w naprawdę ciężki stan. Związek, w który włożyła tyle pracy, po latach rozpadł się na kawałki, a wokalistka nie mogła poradzić sobie z odejściem męża. Był to jedynie początek problemów, które spotkały artystkę.

Izabela Trojanowska: choroba ją wyniszczała

Piosenkarka wyszła za mąż, gdy miała 25 lat. Wspólnie z ukochanym podróżowała po świecie, by móc swobodnie występować. Na dłużej osiedli w Berlinie Zachodnim, gdzie na świat przyszła ich córka, Roksana. Choć początkowo życie rodzinne całkowicie pochłonęło artystkę, szybko odkryła, że potrzebuje wyrwać się z czterech ścian. Z pomocą przyszła rola w Klanie, która uratowała artystkę od nudy i rutyny. Niestety, kariera aktorki okazała się gwoździem do trumny małżeństwa Trojanowskiej.

Zaczęli się z mężem coraz bardziej od siebie oddalać, co artystka bardzo przeżywała. Mąż był dla niej całym światem, a lata poświęcone związkowi nagle jakby przestały mieć znaczenie. Ostatecznie doszło do tego, że razem byli jedynie ze względu na dziecko.

Córka uratowała Izabelę Trojanowską

Po rozwodzie w 2008 roku aktorka kompletnie się załamała. Została zupełnie sama i nie ukrywa, że smutki topiła w alkoholu. Kryzys po rozstaniu jednak nie mijał i szybko zamienił się w alkoholizm. Izabela Trojanowska zaniedbała także relację ze swoją córką, która przebywała za granicą. To Roksana wyciągnęła do niej pomocną dłoń i nie tylko odnowiła kontakty z matką, ale także pomogła jej wyjść z nałogu!

Dziś są najlepszymi przyjaciółkami, a Izabela Trojanowska nazywa córkę swoim aniołem i największym darem. Pomaga jej nie tylko Roksana, ale także wiara w Boga i odzyskana chęć do życia. Izabela Trojanowska wiele zawdzięcza swojej córce, co zawsze podkreśla!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

izabela trojanowska
youtube.com @Radio Poznań

Izabela Trojanowska ma za sobą naprawdę ciężkie chwile.

izabela trojanowska
facebook.com/izabelatrojanowskafanpage

Po rozwodzie popadła w depresję i alkoholizm.

izabela trojanowska
facebook.com/izabelatrojanowskafanpage

Długo nie mogła pozbierać się po rozstaniu.

izabela trojanowska
facebook.com/izabelatrojanowskafanpage

Z pomocą przyszła jej córka, która wyciągnęła do artystki pomocną dłoń.

izabela trojanowska
facebook.com/pg/izabelatrojanowskafanpage

Dziś wokalistka poradziła sobie z chorobą. Wszystko zawdzięcza ukochanej córce, z którą jest bardzo blisko.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mama Anny Przybylskiej drży o dzieci zmarłej córki. „Najbardziej martwi się o Oliwkę”
  2. Mąż Kasi Smutniak zginął na jej oczach. Gwiazda bardzo długo dochodziła do siebie
  3. Jaka fryzura odmładza po 60? Cięcia oraz koloryzacje, które dodają świeżości
  4. Zastrzelili kilkaset ptaków. Nie poniosą konsekwencji: „Nie byli świadomi, że naruszają prawo”
  5. Adam Małysz wyprawi córce góralskie wesele! Dostanie też wyjątkowy prezent

źródło: pomponik.pl

Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.