Izabela Trojanowska znów jest szczęśliwa i uśmiechnięta. Pierwsze miesiące po rozpadzie jej wieloletniego małżeństwa wspomina jako jeden z gorszych momentów jej życia. Teraz znów się uśmiecha i jest pełna pozytywnej energii, a to wszystko dzięki bliskiej jej osobie. Kto sprawia, że piosenkarka jest szczęśliwa?

Przez 33 lata była w związku małżeńskim z Markiem Trojanowskim, jednak w 2013 roku para się rozwiodła. Izabela Trojanowska bardzo przeżyła rozstanie z mężem, zaczęła popadać w depresję, nie stroniła od alkoholu. Po kilku latach piosenkarka znów jest szczęśliwa, a to za sprawą bliskiej jej sercu osoby. Kto uszczęśliwia gwiazdę?

Izabela Trojanowska znów się uśmiecha

Wieloletnie małżeństwo Izabeli Trojanowskiej rozpadło się w 2013 roku. Gwiazda nie mogła się pozbierać po odejściu męża, towarzyszył jej głęboki żal i smutek. Po kilku latach na twarzy piosenkarki znowu pojawił się uśmiech, a to za sprawą tajemniczego mężczyzny. Kto sprawia, że Izabela Trojanowska jest szczęśliwa? Jak donosi pomponik.pl w ostatnim czasie coraz częściej gwieździe towarzyszy jej menadżer Marcin Miazga.

Poznali się, gdy ten przeżywał bolesne rozstanie z żoną, która zostawiła go dla 15 lat młodszego mężczyzny. W tym trudnym dla siebie okresie mógł liczyć na Izę, tak samo, jak ona na niego w trakcie swoich rozterek. Zawodowy duet tworzą od 5 lat, jednak chętnie spędzają również razem wspólny czas na spacerach, czy zakupach. Z twarzy piosenkarki nie schodzi uśmiech. Czyżby menedżer także był nową miłością w jej życiu? Izabela Trojanowska nie skomentowała do tej pory tych doniesień. 

Izabela Trojanowska miała depresję?

Najtrudniejszym momentem w ostatnich lata życia piosenkarki  z pewnością było rozstanie z mężem Markiem Trojanowskim, z którym spędziła wspólnie 33 lata. Rozwód po tylu wspólnych latach był dla niej bardzo bolesny. W rozmowie z magazynem Cuda i Objawienia zdradziła, co jej pomogło się pozbierać. 

– Nie chciało mi się żyć. Ale kiedy się wydaje, że nie ma światełka w tunelu, okazuje się, że jest. Wtedy pomaga wiara. Ja wierzę w Boga i to mi bardzo pomaga-powiedziała w wywiadzie dla gazety Cuda i Objawienia

Izabela Trojanowska najgorsze chwile ma już za sobą i teraz jest już szczęśliwą, pewną siebie kobietą. Czyżby jej menadżer wypełnił pustkę w jej sercu?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

facebook.com/izabelatrojanowskafanpage

Izabela Trojanowska bardzo przeżywała rozstanie z mężem.

facebook.com/izabelatrojanowskafanpage

W trudnych chwilach mogła liczyć na wsparcie swojego menedżera.

facebook.com/izabelatrojanowskafanpage

Gwiazda wciąż regularnie koncertuje i gra w serialach.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Fryzura Agaty Dudy to dziś marzenie Polek. Nie zawsze tak było, zobaczmy jej stare zdjęcia
  2. Ewa Minge trafiła do szpitala! „Życie czasem rzuca nas na kolana”
  3. Jak wyglądała Jolanta Kwaśniewska kiedyś? Pierwsza dama od zawsze była ikoną stylu
  4. Daniel Martyniuk się rozwodzi, koniec rodzinnej sielanki. „Fu** off z taką dziewczyną!”
  5. Młodzi chłopcy nie mają wstydu. Składają Roksanie Węgiel onieśmielające propozycje
Poprzedni artykułFryzury na upalne dni – 8 fryzur, które zrobisz w 5 minut, a wyglądają świetnie
Następny artykułPartner Anny Wendzikowskiej to bajecznie przystojny milioner. Nie szczędzą sobie czułości
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.