Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Mało kto wiedział, Izabela Zeiske adoptowała czterech synów. ,,Jedni przychodzili, drudzy szli w świat”
Karol Osiński
Karol Osiński 10.02.2021 19:21

Mało kto wiedział, Izabela Zeiske adoptowała czterech synów. ,,Jedni przychodzili, drudzy szli w świat”

Izabela Zeiske
fot. instagram.com/izabelazeiske

Zyskująca z dnia na dzień coraz większą popularność gwiazda programu Gogglebox. Przed telewizorem, Izabela Zeiske zaskakuje swoich fanów na każdym kroku. Jakiś czas temu postanowiła zdradzić kilka faktów na temat swojej rodziny. Okazuje się, że gwiazda w swoim życiu adoptowała czterech synów, a łącznie wychowała ich sześciu – Jedni przychodzili, drudzy szli w świat – powiedziała w rozmowie z Party.

Przy okazji gwiazda uchyliła rąbka tajemnicy, w jaki sposób znalazła się w popularnym show telewizji TTV. To niesamowite, jak potoczyła się jej droga do popularności. Izabela Zeiske, jest dzisiaj jedną z najbardziej lubianych gwiazd Gogglebox. Przed telewizorem.

Izabela Zeiske dzieci

Odkąd Izabela Zeiske pojawiła się w programie Gogglebox. Przed telewizorem, z miejsca stała się jedną z ulubienic publiczności. Fani kojarzą ją przede wszystkim z występów u boku swojego syna Joachima. Instagram gwiazdy programu obserwuje już ponad 153 tys. osób. Mało kto wiedział, że wychowała aż sześciu synów, w tym czterech adoptowanych.

To wynikało z potrzeby serca. Zawsze o tym marzyłam, ale do tej sytuacji musiał dorosnąć jeszcze mój mąż. Kiedy tak się stało, przeszliśmy odpowiednie szkolenia i stworzyliśmy dom najpierw dla jednego chłopca, a potem w sumie mieliśmy czterech przybranych synów. Jedni przychodzili, drudzy szli w świat – mówiła w rozmowie z Party Iza z Gogglebox.

Co nie umyka niczyjej uwadze, gwiazda decydowała się przygarniać pod swój dach wyłącznie chłopców. Nie było to dziełem przypadku. Wraz z mężem dokładnie wszystko przemyśleli, o czym także nie omieszkała poinformować.

Dlaczego chłopców? Ja miałam swoich dwóch synów i uważałam, że chłopcy w wieku dorastania lepiej się dogadają z chłopakami niż z dziewczynami. Jeden drugiemu coś wytłumaczy, przywali, nauczy. Dziewczyna mogłaby być za delikatna i czuć się zagubiona w grupie chłopaków. Prowadziliśmy dom zastępczy około 18 lat, a kiedy chłopcy dorośli, stwierdziłam, że już wiek i siły nie te, aby angażować się i wychowywać dzieci – opowiada Izabela Zeiske.

Jak Izabela Zeiske dostała się do programu Gogglebox. Przed telewizorem?

Co ciekawe, Izabela Zeiske znalazła się w programie Gogglebox. Przed telewizorem przez delikatne oszustwo. Pierwotnie postanowiła wysłać zgłoszenie do programu Ewy Drzyzgi Rozmowy w toku, jednak zrobiła to, podszywając się pod swojego męża.

Spodobaliśmy się jako rodzina po tym, jak wystąpiliśmy z naszymi psami u Ewy Drzyzgi w „Rozmowach w toku”. A znaleźliśmy się w nim przez mój wariacki charakter. Zgłosiłam męża do programu, choć w Internecie poszukiwali mężczyzny, a dokładniej, pytanie brzmiało następująco: Jeśli jesteś facetem i masz psy, to daj znać. Napisałam za męża: „posiadam żonę i pięć kochających psów”mówi Izabela Zeiske w rozmowie z Party.

Iza rzadko pokazuje zdjęcia swojego ukochanego w mediach społecznościowych, jednak niedawno zrobiła wyjątek. Kobieta od zawsze podkreślała swoje wielkie przywiązanie do zwierząt. Niestety w grudniu ubiegłego roku straciła jednego ze swoich pupili, o czym poinformowała w mediach społecznościowych. Rozmowę z Party zakończyła w żartobliwy sposób.

Zapowiedziałam, że jaja mogę robić w telewizji, tyko nie będę się rozbierać, bo ludzi straszyć nie będę. Na szczęście nie trzeba było się rozbierać – mówiła rozbawiona Izabela Zeiske.

A czy wy śledzicie jej poczynania w programie Gogglebox. Przed telewizorem?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: party.pl