Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Izabella Krzan opowiedziała o pracy z Tomaszem Kammelem. ,,Podziwiałam go i oglądałam od dziecka”
Karol Osiński
Karol Osiński 12.03.2021 14:25

Izabella Krzan opowiedziała o pracy z Tomaszem Kammelem. ,,Podziwiałam go i oglądałam od dziecka”

izabella krzan
Fot. izabellakrzan, Instagram

Następczyni Marzeny Rogalskiej w programie Pytanie na śniadanie, Izabella Krzan postanowiła powiedzieć kilka faktów na temat pracy z Tomaszem Kammelem. Dziennikarka jest podekscytowana możliwością współdzielenia kanapy prowadzących wraz z popularnym prezenterem. Gwiazda twierdzi, że jest jednym z najlepszych dziennikarzy w Polsce.

Izabella Krzan zdradziła na łamach Faktu, że jej współpraca z Tomaszem Kammelem jest naprawdę znakomita i czerpie od niego bardzo dużo doświadczenia. Próbują się zaprzyjaźnić i idzie im całkiem nieźle.

Izabella Krzan o współpracy z Tomaszem Kammelem

Jakiś czas temu Izabella Krzan przyznała w rozmowie z Faktem, że debiut na antenie Pytania na śniadanie był dla niej niezwykle stresującym przeżyciem. Noc przed zaprezentowaniem się w nowej roli nie mogła zmrużyć oka. Jednak od tamtej chwili minęło już kilka tygodni, a 26-latka może poszczycić się pierwszym miesiącem, jako następczyni Marzeny Rogalskiej.

Wszystko wskazuje na to, że Izabella Krzan zostanie na dłużej na kanapie prowadzących śniadaniówkę TVP. Tymczasem gwiazda postanowiła podzielić się w rozmowie z Faktem wrażeniami po pierwszych przepracowanych tygodniach. Powiedziała również kilka słów na temat Tomasza Kammela, z którym jej współpraca wyraźnie owocuje:

Między nami jest dość spora różnica wieku, ale Tomek nie daje mi tego odczuć. Podziwiałam go i oglądałam od dziecka, więc wydaje mi się, że to najlepsza osoba, od której mogę się najwięcej nauczyć – powiedziała Iza Krzan w rozmowie z Faktem.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Później dziennikarka postanowiła nieco schlebić Tomaszowi Kammelowi, a także docenić za pomoc, jaką ją obdarza. Dodatkowo zdradziła, że w dalszym ciągu próbują się zaprzyjaźnić.

– Tomek jest uznawany za jednego z lepszych dziennikarzy. Dla nowicjusza takiego jak ja to bezcenne. Staramy się teraz zaprzyjaźnić – opowiada Iza Krzan.

Iza Krzan o Tomaszu Kammelu

Dziennikarka podkreśla, że Tomasz Kammel jest dla niej ogromnym wsparciem. Widać to także na antenie programu Pytanie na śniadanie, kiedy pozwala jej na częste przytaczanie własnego zdania. Chociaż zdarzyła jej się już wpadka, nie przejęła się i dalej z uśmiechem występuje przed kamerami.

Tomek daje mi dojść do głosu. Czuję od niego wsparcie, on wypycha mnie na głęboką wodę. Mówi mi: Śmiało się odzywaj. Nawet jeżeli się pomylisz, nic się nie stanie. Ważne, by wyjść z tego z uśmiechem i żartobliwie – mówiła Faktowi Iza Krzan.

Na ten moment ich współpraca układa się naprawdę dobrze, a bez dwóch zdań będzie jeszcze lepiej. Jak oceniacie ich wspólne występy w roli prowadzących program Pytanie na śniadanie?

Zobacz zdjęcia:

Iza Krzan podzieliła się swoimi wrażeniami z dotychczasowej pracy w Pytaniu na śniadanie.

Gwiazda zdradziła w rozmowie z Faktem, że Tomasz Kammel stanowi dla niej wielką inspirację i wsparcie.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: pudelek.pl