Niecałe dwa tygodnie temu Marzena Rogalska zaskoczyła wszystkich wiadomością, że rezygnuje z pracy dla Telewizji Polskiej. Tym samym koniecznym stało się zastąpienie jej w popularnym programie śniadaniowym pt. Pytanie na śniadanie. Włodarze TVP zadecydowali, że w jej buty wejdzie znacznie mniej doświadczona Izabella Krzan. Miss Polonia 2016 zdradziła w rozmowie z Faktem, że czuła się bardzo rozerwana tą propozycją – To nie była łatwa sytuacja – mówiła.

Izabella Krzan rozpoczyna nowy rozdział zawodowy w swoim życiu. Wraz z Tomaszem Kammelem zasiada na kanapie prowadzących śniadaniówki TVP i idzie jej coraz lepiej. Zapewnia jednak, że nie ma zamiaru naśladować Marzeny Rogalskiej i chce kreować własną postać.

Izabella Krzan o zastąpieniu Marzeny Rogalskiej

16 lutego Marzena Rogalska opublikowała na swoim Instagarmie bardzo długi wpis, w którym zakomunikowała, że jej drogi z TVP właśnie się rozchodzą. Za jeden z powodów uznała dzień strajku mediów, który bardzo nią wstrząsnął. Właśnie tego dnia wypowiedziała na antenie słowa, których nikt się nie spodziewał

Dla władz Telewizji Polskiej stało się jasne, że Rogalska musi natychmiastowo zostać zastąpiona. Ostatecznie ich decyzja padła na Izabellę Krzan, która wraz z Tomaszem Kammelem będzie próbowała stworzyć znakomicie zgrany duet. Miss Polonia 2016 zdradziła w rozmowie z Faktem, że była to bardzo emocjonująca i trudna decyzja.

– Początkowo byłam poniekąd załamana i roztrzęsiona, bo to jest ogromne wyzwanie i nagle dostaje się taką szansę, o której się kiedyś marzyło, ale w tym momencie po prostu czułam się megarozerwana, bo tutaj sytuacja z Marzenką i nagle ja nieprzygotowana wchodzę – mówiła Izabella Krzan.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Nowa prowadząca Pytania na śniadanie dodała także, że poprosiła o radę swoją mamę, ponieważ sama nie wiedziała, co ma robić. W pierwszych chwilach nie potrafiła określić jasnego stanowiska, a decyzja zapadła niedługo później.

Izabella Krzan nie zamierza naśladować Marzeny Rogalskiej

Chociaż proces zastąpienia Marzeny Rogalskiej był niezwykle błyskawiczny, to bardzo przydatna okazała się pomoc Tomasza Kammela, którego przy okazji udzielanego wywiadu pochwaliła.

– Tomek Kammel się mną zajął, zaopiekował i trochę mi pomógł w tym wszystkim. Teraz staramy się zaprzyjaźnić, aby widzowie, oglądając nas, poczuli, że jest między nami fajny ,,vibe” – wyznała Izabella Krzan w rozmowie z Faktem.

Piękna prezenterka telewizyjna wyznała, że ma zamiar kreować własną postać i nie będzie naśladowała Marzeny Rogalskiej. Zdaje sobie również sprawę z jej małego doświadczenia, zatem będzie robić wszystko, by telewidzowie odbierali ją z jak najlepszej strony.

– Nigdy bym nie próbowała Marzenki zastąpić, bo nie mam takiego doświadczenia i takiej wiedzy […] jeszcze wiele lat mi zajmie, aby choć trochę być tak elokwentna, jak jest Marzenka […] Ja kreuję teraz swoją postać i mam nadzieję, że wzbudzę jakieś przyjemne odczucia naszych widzów – dodała.

Uważacie, że Izabella Krzan godnie zastąpi Marzenę Rogalską?

Zobacz zdjęcia:

Izabella Krzan
fot. kadr z programu ,,Pytanie na śniadanie”

Izabella Krzan zdradziła w rozmowie z Faktem, że nie zamierza naśladować Marzeny Rogalskiej i chce kreować własną postać, jako prezenterki śniadaniówki TVP.

marzena rogalska
fot. screen z programu ,,Pytanie na śniadanie”

Rogalska niecałe dwa tygodnie temu zrezygnowała z pracy w Telewizji Polskiej.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: pudelek.pl

Poprzedni artykułJustyna Żyła zareagowała na sukces byłego męża. Pokazała, że żyje swoim życiem
Następny artykułMuniek Staszczyk prosi o modlitwę i wsparcie. Jego tata jest w trakcie rekonwalescencji
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl