Izabella Krzan znana z Koła Fortuny, od kiedy tylko pojawiła się na wizji rozkochała w sobie rzesze fanów. Piękna modelka zachwyca nie tylko uśmiechem, ale również osobowością. Kojarzona zazwyczaj z wysokimi obcasami i pełnym makijażem postanowiła w końcu pokazać jak wygląda w naturalnym wydaniu. Fani byli zachwyceni!

Często instagramowe autorytety do zdjęcia przygotowują się godzinami. Pozornie naturalne zdjęcie „z zaskoczenia” w pościeli o poranku niesie za sobą setki różnych ujęć i pełny makijaż, który my zazwyczaj wykonujemy przed większym wyjściem. Izabella Krzan złamała ten stereotyp i pokazała się na Instagramie bez makijażu. 

Izabella Krzan bez makijażu 

Modelka wrzuciła na Instagramia zdjęcie, na którym jest w SPA i nie ma na sobie ani grama makijażu. Internauci byli zachwyceni i zdumieni, że Izabella jest taką naturalną pięknością. Spokojnie mogłaby pokazać się na wizji bez makijażu. 

– Pięknie Pani Izo! 

– Przepięknie wyglądasz, bez makijażu jesteś śliczna 

Pod zdjęciem wylała się masa pozytywnych komentarzy. Izabella Krzan bez wątpienia jest jedną z piękniejszych kobiet w TVP, jednak to, jak wygląda bez makijażu okazało się dużym zaskoczeniem. Może cieszyć się prawdziwym darem od matki natury, jakim jest uroda! 

Co robi Izabella Krzan? 

Izabella Krzan jest modelką i prezenterką telewizyjną. Kobieta pochodzi z Olsztyna, a swoje pierwsze kroki w modelingu stawiała już w 2011 roku na konkursach miss dla nastolatek. Podbiła serca Polaków na Mazurach i w 2016 roku wystartowała w wyborach Miss Polonia, które wygrała. 

Pasjonuje się też tańcem i w ciągu ośmiu lat zdobyła klasę taneczną „A” w kategorii tańce standardowe i klasę „B” w tańcach latynoamerykańskich.

Dzisiaj współpracuje z TVP i pracuje jako prezenterka. Popularność przyniosła jej rola prowadzącej Koła Fortuny. Modelka pojawia się też często jako prowadząca imprezy organizowane przez Telewizję Polską. Ostatnio prowadziła festiwal w Opolu, a niedługo zobaczymy ją na ekranie w długo wyczekiwanym programie Czar par. 

Zobacz zdjęcia:

izabella krzan
instagram.com/izabellakrzan

Niedługo zobaczymy prezenterkę w programie Czar par. Kobieta wiąże z nim duże nadzieje, chce w końcu pokazać swoją prawdziwą osobowość. 

Izabella Krzan
instagram.com/izabellakrzan

Dziewczyna w 2016 roku otrzymała tytuł Miss Polonia. 

izabella krzan
Fot.instagram.com Izabella Krzan

Izabella Krzan tym zdjęciem zachwyciła fanów. Naturalnie wygląda naprawdę pięknie! 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Najdroższy pies na świecie. Trudno uwierzyć, że tyle na niego wydano
  2. Królowa do dziś opłakuje śmierć siostry. Księżniczka zmarła w 2007 roku
  3. Sylwia Przybysz potwierdziła ciążę. ”Niedługo rozpoczniemy najpiękniejszy etap w naszym życiu!”
  4. Katarzyna Dowbor opowiedziała o swojej chorobie. „Jestem pod stałą opieką lekarzy”
  5. Wyciekły informacje z sypialni królowej Elżbiety II. Dotyczą życia intymnego z jej 98-letnim mężem
  6. Maryla Rodowicz od kilku lat cierpi na samotność. Lada dzień sąd zdecyduje o końcu jej małżeństwa

 

Poprzedni artykułFryzury damskie do szkoły wcale nie muszą być nudne. Najlepsze pomysły i inspiracje
Następny artykułRafał Zawierucha pokazał partnerkę. Kim jest tajemnicza brunetka z jego instagrama?
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Studentka polonistyki marząca o dostaniu się na filmówkę. Matka chomika imieniem Racuch i 13 roślin. W wolnych chwilach lubi jeść makaron oglądając chińskie bajki. Zafascynowana kinem japońskim i start-upami. W przyszłości chciałaby zbawić świat, ewentualnie stworzyć film, który zapamiętacie do końca życia. Do Lelum trafiła z pasji i potrzeby pisania.