Izabella Krzan na co dzień jest bardzo zapracowana. Była Miss Polonia od 2021 prowadzi z Tomaszem Kammelem program „Pytanie na śniadanie”. Tym razem jednak wybrała słodki relaks z ukochanym.

Gwiazda TVP od kilku lat związana jest z Dominikiem, projektantem z Warszawy. Koniec tygodnia postanowiła spędzić z partnerem na działce. Przy okazji pochwaliła się idealną figurą.

Izabella Krzan relaksuje się na działce. Pokazała kawałek ciała

Dziennikarka co jakiś czas pokazuje się ze swoim ukochanym. O Dominiku wiadomo niezbyt wiele, ale Izabella podkreśla w wywiadach, że jest z nim szczęśliwa. Mężczyzna pochodzi z artystycznej rodziny, a jego pasją są podróże.

W rozmowie z portalem Plejada wyznała, że ich relacja jest bardzo poważna:

Dominik jest teraz nierozerwalną częścią mojego życia. Powiem więcej, w jakiś sposób stał się częścią mnie. Nie tylko spędzamy razem dużo czasu, ale też dużo podróżujemy – czytamy w wywiadzie.

Para wielokrotnie odwiedziła już różne egzotyczne zakątki globu, w tym Malediwy, gdzie oboje oddawali się kolejnemu wspólnemu hobby, jakim jest surfowanie. Tym razem postanowili odpocząć w sielskich okolicznościach przyrody.

Izabella zamieściła na Instagramie film, na którym jej fani mogli zobaczyć, jak upłynął jej oraz Dominikowi pobyt na działce. Przy okazji pokazała się w dzierganym stroju kąpielowym, jaki uszyła jej mama, Bożena Krzan.

Trzeba przyznać, że zarówno okolica oraz wystrój domu na działce, jak i sama dziennikarka prezentują się niezwykle malowniczo i sielsko.

W komentarzach zaroiło się od uwag internautów, zachwyconych jej figurą:

– Jesteś doskonała.

– Piękne wyglądasz, Izabela.

– Izka jesteś super.

– Pięknie, romantycznie.

– Cudowna z Was para! Uwielbiam na Was patrzeć.

A jak wam podoba się Izabella w tak słonecznej, letniej odsłonie?

Zobacz zdjęcia:

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Dominik (@d.omi_)

Źródło: Plejada

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Sandra Kubicka nagrała film w wannie. Trudno oderwać wzrok
    2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
    3. Miał być ślub, nagle wszystko się zmieniło. Ewa Kasprzyk przekazała wieści dot. swojego życia