Fani nie mogli powstrzymać się od komentarzy, kiedy na Instagram zawitało zdjęcie znanej prezenterki. Izabella Krzan pokazała swoją mamę, a w oczy natychmiast rzuciło się uderzające podobieństwo do Księżnej Diany.

Izabella Krzan uważana jest za jedną z najpiękniejszych polskich prezenterek. Gwiazda „Pytania na śniadanie” stworzyła z Tomaszem Kammelem niepowtarzalny duet, który tryska humorem i dobrą energią, a widzowie wprost uwielbiają tę parę.

Zaistniała w TVP już 5 lat temu, początkowo jako reporterka i prowadząca cyklu „Lajk!”, a w międzyczasie została gospodynią „Koła fortuny” i serii „Czar par”. Mimo narastającej sławy nie była dotąd zbyt wylewna w kwestii swojego najbliższego otoczenia. Zaczęło się to zmieniać dopiero niedawno — w mediach coraz częściej pojawiają się zdjęcia prezenterki i jej partnera.

Izabella Krzan pokazała mamę. Fani nie mogli powstrzymać się od komentarzy

Jakiś czas temu widzowie „Pytania na śniadanie” mogli poznać kolejną bliską osobę ulubionej gospodyni. Na Instagramie prezenterki zawitało zdjęcie, na którym Izabella Krzan pozuje wraz ze swoją mamą — Bożeną.

Choć swoją wdzięczność i miłość, staram się pokazywać mojej Bożence na co dzień, to 26.05 podwajam moc tych działań! Wiem, że to, kim i jaka jestem, jest efektem Jej 27-letniej pracy i poświęceń wkładanych każdego dnia – wyznała dziennikarka we wpisie.

Obie kobiety miały wymalowane szerokie uśmiechy, a podobieństwo pomiędzy nimi nie było trudne do wychwycenia. Nawet perfekcyjnie dobrane stylizacje idealnie wpasowały się w obrazek matki i córki.

W oczy rzucił się także inny, zdumiewający szczegół. Krótka fryzura, młodzieńczy wyraz twarzy i wspaniała figura sprawiły, że pani Bożena wyglądała na zdjęciu niemal niczym Księżna Diana, co oczywiście nie umknęło uwadze fanów.

Jak księżna Diana – pisali zachwyceni.

– Oczy i uśmiech po mamie.

– Jesteś bardzo podobna do swojej mamy!

Nie był to pierwszy raz, kiedy Izabella Krzan pokazała się ze swoją rodzicielką. Internauci mogli zobaczyć obie panie już w ubiegłym roku, także przy okazji Dnia Matki, kiedy prezenterka udostępniła zdjęcie z plaży.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. „Rodzinka.pl”. Kacper Boski już tak nie wygląda. Mateusz Pawłowski kończy 18 lat! [GALERIA]
    2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
    3. Miał być ślub, nagle wszystko się zmieniło. Ewa Kasprzyk przekazała wieści dot. swojego życia

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl