Izabella Krzan z okazji rozpoczęcia się Wakacyjnej Trasy Dwójki pokazała się w niezwykłym komplecie. Stylizacja w kolorze zieleni podkreślała figurę prezenterki.

Swoją telewizyjną karierę rozpoczęła w duecie z Rafałem Brzozowskim podczas reaktywacji znanego teleturnieju „Koło Fortuny”. Telewizja Polska zaoferowała jej pracę w mediach, a widzowie szybko obdarzyli ją sympatią.

Po sukcesie w teleturnieju Izabella Krzan dołączyła do grona prowadzących „Pytanie na śniadanie”, gdzie w duecie z Tomaszem Kammelem zapewnia rozrywkę Polakom o poranku. Niedawno po raz kolejny wystąpiła w roli gospodyni telewizyjnego wydarzenia, zachwycając stylizacją.

Izabella Krzan uwydatnia figurę w dopasowanym komplecie w kolorze nadziei

TVP2 rozpoczęło serię koncertów po całej Polsce, Wakacyjna Trasa Dwójki. Uczestnicy będą mogli posłuchać największych hitów rodzimych oraz zagranicznych gwiazd sceny muzycznej.

Za część wprowadzającą odpowiadały najbardziej rozpoznawalne twarze TVP w tym: Małgorzata Tomaszewska, Olek Sikora, Norbi oraz Izabella Krzan. Ostatnia z wymienionych pojawiła się w zjawiskowej stylizacji podkreślającej jej figurę. To nie pierwszy raz gdy była Miss Polonia odsłoniła brzuszek.

Prezenterka wystąpiła na scenie niedzielnego koncertu w Wilnie w zielonym, dwuczęściowym komplecie. Spodnie z wysokim stanem podkreślały talię modelki, a skąpo wykrojony top przyciągał wzrok.

Izabella Krzan doskonale czuła się w ubranym komplecie, co pokazywała w mediach społecznościowych. Odbiorcy mogli oglądać ją uśmiechniętą, pozującą w dopasowanej stylizacji.

Wilno było dopiero pierwszym przystankiem w serii koncertów Wakacyjnej Trasy Dwójki. Widzowie TVP i obserwatorzy prezenterki z pewnością nie mogą się doczekać jej następnych stylizacji.

Izabella Krzan
Fragment relacji Izabelli Krzan na Instagramie (instagram.com/izabellakrzan/)
Izabella Krzan
Fragment relacji Izabelli Krzan na Instagramie (instagram.com/izabellakrzan/)
Izabella Krzan
Fragment relacji Izabelli Krzan na Instagramie (instagram.com/izabellakrzan/)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Izabella Krzan rzuciła jajkiem w Tomasza Kammela. Nagranie trafiło do sieci
  2. „Mam już dosyć”. Anna Mucha zalana łzami na planie „M jak miłość”, Katarzyna Cichopek przybyła z odsieczą
  3. Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek zaryzykowali. Pokazali się w nietypowej odsłonie