Izabella Krzan interesuje się najnowszymi trendami, w związku z czym często kombinuje ze swoim wizerunkiem. Prezenterka nie decyduje się jednak na wielkie metamorfozy, a drobne zmiany, które odświeżają jej prezencję. Właśnie na taki zabieg zdecydowała się ostatnio.

Już dziś można było ją podziwiać w tej odsłonie w trakcie programu „Pytanie na śniadanie”. Jak się prezentowała?

Izabella Krzan odświeżyła fryzurę

Ci, którzy regularnie śledzą poczynania Izabelli Krzan z pewnością wychwycili jej przemianę, ale te osoby, które widują prezenterkę rzadziej, mogły niczego nie dostrzec. Zmiana fryzury nie polegała bowiem na skróceniu włosów czy zastosowaniu kompletnie innego uczesania. Prowadząca program „Pytanie na śniadanie” zdecydowała się jedynie na przefarbowanie pojedynczych kosmyków.

Od jakiegoś czasu wśród gwiazd zapanowała moda na tzw. front blonde, czyli rozjaśnienie kosmyków znajdujących się najbliżej twarzy. Zdecydowała się na niego między innymi Julia Wieniawa, Miranda Kerr czy właśnie Izabella Krzan. U prezenterki „Pytania na śniadanie” przez kilka miesięcy mogliśmy oglądać tego rodzaju fryzurę. Wygląda jednak na to, że Iza postanowiła wrócić do bardziej jednolitego koloru, ponieważ jasne pasemka zniknęły.

W środowym wydaniu śniadaniówki TVP Krzan zaprezentowała nową fryzurę, którą z miejsca zauważyli najbardziej spostrzegawczy widzowie stacji. Trzeba przyznać, że prezenterka w nowej odsłonie wygląda zjawiskowo.

Przypominamy, że Izabella Krzan całkiem niedawno świętowała pierwszą rocznicę swojego angażu w programie „Pytanie na śniadanie”. Z tej okazji dodała wyjątkowe zdjęcie z Tomaszem Kammelem, któremu szczególnie podziękowała. To z nim prowadzi bowiem najwięcej wydań show.

Zobacz post:

Izabella Krzan
instagram.com/Izabellakrzan

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Zapadła decyzja w sprawie „Świata według Kiepskich”. Jest oświadczenie Polsatu, głos zabrała Nina Terentiew
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. Miał być ślub, nagle wszystko się zmieniło. Ewa Kasprzyk przekazała wieści dot. swojego życia

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl