Izabella Krzan na wakacyjny odpoczynek wybrała jedną z polskich miejscowości. Gwiazda „Pytania na śniadanie” relację z pobytu zamieszcza na Instagramie. Ostatnie zdjęcie rozpala internautów do czerwoności. Prezenterka może pochwalić się zgrabnym ciałem.

Letnia pogoda zachęca do wypoczynku na świeżym powietrzu, o czym wiedzą również polskie gwiazdy. Wiele z nich podczas urlopu wybiera zagraniczne kierunki wyjazdów. Niektórzy jednak wolą wrócić do korzeni.

Izabella Krzan podczas wolnych dni zabrała chłopaka w rejony swojego dzieciństwa. W mediach społecznościowych relacjonowała pobyt w Warmii.

Izabella Krzan korzysta z uroków wakacji

Na co dzień prezenterka ma mnóstwo obowiązków zawodowych związanych z najsławniejszymi programami Telewizji Polskiej. Wraz z Tomaszem Kammela budzi miliony Polaków w „Pytanie na śniadanie”. Gwiazda zasłużyła sobie na chwile odpoczynku, które spędza w znajomych rejonach.

Wraz z chłopakiem wybrała się w okolice Olsztyna, gdzie dorastała przez pierwsze lata swojego życia. Powrót do korzeni okazał się niezwykle relaksacyjny. Izabella Krzan udostępniła filmik podsumowujący wakacyjny wyjazd. Internauci byli zachwyceni aktywnościami modelki.

W trakcie urlopu gwiazda cieszyła się słońcem podczas kąpieli i opalania, a także korzystała ze świeżych darów natury. Największą furorę wśród jej obserwatorów zrobił strój kąpielowy, który wybrała na wakacyjny wyjazd.

Skąpa stylizacja zwróciła uwagę internautów. Izabella Krzan może pochwalić się zgrabną sylwetką, którą chętnie pokazuje w mediach społecznościowych. Brązowe bikini tylko podkreśliło jej atuty.

Pięknie tam masz Izabella — zazdrościła internautka.

Najpiękniejsza kobieta świata — podkreślano.

Izabella Krzan w przeszłości podbiła media urodą

Gwiazda TVP nieustannie zachwyca widzów swoim wdziękiem, jednak niewiele osób wie, że modelka została nagrodzona przez ekspertów w temacie wyglądu. W 2016 roku uzyskała ona tytuł Miss Polonia podczas wyborów krajowych.

Dzięki zwycięstwu mogła reprezentować nasz kraj na konkursie Miss Universe 2016 odbywającego się na Filipinach. Ostatecznie nie zakwalifikowała się do finałowej trzynastki, jednak uroda Polki na długo została w pamięci widzów.

Po powrocie do kraju zaczęła karierę w mediach, która obecnie zapewniła jej ogromną rozpoznawalność wśród polskich celebrytów.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Izabella Krzan rzuciła jajkiem w Tomasza Kammela. Nagranie trafiło do sieci
  2. Maciej Kurzajewski zahipnotyzowany na wizji w „Pytaniu na śniadanie”. Zamknął oczy i „odleciał”
  3. Małgorzata Tomaszewska urodziła dziecko i odważyła się na gorącą sesję. Prezenterka PnŚ chciała coś udowodnić