Izabella Krzan i Tomasz Kammel wydają się być jedną z najlepiej zgranych par prowadzących w Telewizji Polskiej. Nie tylko świetnie rozumieją się na wizji, ale także kapitalnie dogadują się poza nią. Ostatnio, gdy nie byli w oku kamery, zagrali w prostą grę.

Choć można było sądzić, że stoczą wyrównany pojedynek, prowadząca zdeklasowała swojego kolegę, który w zasadzie nie mógł wydusić z siebie choćby słowa. Co to była za gra?

Izabella Krzan ograła Tomasza Kammela

Na tiktokowym profilu „Pytania na śniadanie” pojawił się filmik z Izabellą Krzan i Tomaszem Kammelem. Obydwoje grali w popularną ostatnio grę, która jest interaktywną wersją kultowych „państw i miast”. Uczestnicy muszą w określonym czasie wymienić hasła z różnych kategorii na daną literę.

Tomasz Kammel uchodzi za człowieka niezwykle bystrego i już nie raz popisywał się elokwencją na wizji. Można było więc spodziewać się, że takie zadanie będzie dla niego niczym bułka z masłem. Nic bardziej mylnego, bo prezenter nie zgadł w zasadzie żadnego hasła na literę „F”, podczas gdy Izabella Krzan wręcz je recytowała.

Prezenter miał już krzywą minę w momencie, gdy przyszło mu zgadywać markę. Koleżanka jako przykład podała Fiata. Po Tomaszu było widać, że jest zawiedziony, że sam na to nie wpadł, bo jest miłośnikiem motoryzacji, szczególnie tej włoskiej. Jeszcze bardziej skrzywił się, gdy nie wymyślił żadnego zwierzęcia.

Izabella Krzan i Tomasz Kammel brylują w mediach społecznościowych

Warto zaznaczyć, że mało która para prezenterów jest tak aktywna w mediach społecznościowych jak właśnie wspomniana dwójka. Ci regularnie publikują zabawne materiały, a ten opisany wyżej absolutnie nie jest jedynym.

Kilka dni wcześniej, chociażby prezenter wrzucał na swojego Instagrama filmik, na którym wraz z koleżanką przybierał najprzeróżniejsze, często śmieszne pozy do zmieniającej się muzyki.

Zobacz zdjęcia:

Izabella krzan
tiktok.com/pytanienasniadanie
Izabella krzan
tiktok.com/pytanienasniadanie

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Tomasz Kammel (@tomaszkammel)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Izabella Krzan wypoczywa na Mazurach. Niestety, doszło do bolesnego incydentu
  2. On bez koszulki, ona w samych spodniach. Dawid Kwiatkowski przyłapany, zdjęcie zrobione z zaskoczenia trafiło do sieci
  3. Katarzyna Żak i Cezary Pazura razem? Aktorka opublikowała niewiarygodny komunikat, doszło do wpadki

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl