Izotek efekty. Dostępny na rynku preparat to dla wielu posiadaczy problematycznej cery jedyny ratunek. Izotretynoina jest niezwykle skuteczna w walce z ciężkimi przypadkami trądziku. To szansa dla pacjentów, u których nie sprawdziły się standardowe metody leczenia! 

Poznajmy historię 15-letniej Stephanie, która przez sto dni dokumentowała swoją walkę z trądzikiem. Czy w jej przypadku lek przyniósł oczekiwane efekty? Jak działa izotek? Gdzie można go kupić? Odpowiadamy na najważniejsze pytania!

Izotek- co to jest?

Izotretynoina (izotek) to sytntetyczna pochodna witaminy A. Lek dedykowany jest osobom, które borykają się z trudnymi przypadkami trądziku. Stosowanie preparatu sprawia, iż gruczoły łojowe zawarte w skórze, przestają się rozrastać, a ich aktywność jest znacznie mniejsza.

Terapia lekiem trwa od 16 do 24 tygodni i musi przebiegać wyłącznie pod nadzorem specjalisty. 

Izotek efekty

Aby lepiej zrozumieć działanie leku oraz przebieg kuracji, warto zapoznać się z historią pochodzącej z Wielkiej Brytanii Stephanie. Dziewczyna, która od lat boryka się z trądzikiem, zdecydowała się udokumentować swoją przygodę z izotretynoiną. 

Na prowadzonym od 8 maja br. blogu nastolatka zamieszczała zdjęcia, ukazujące, jak, wraz ze stosowaniem Izoteku, stan jej cery ulegał stopniowemu polepszeniu. Choć kuracja jeszcze się nie zakończyła, bez problemu można stwierdzić, iż lek doskonale spełnia swoje zadanie. 

Izotek opinie

W Internecie możemy odnaleźć mnóstwo opinii na temat wspomnianego preparatu. Większość osób przyznaje, że kuracja, choć czasochłonna, przebiegła pomyślnie: 

– Dermatolog przepisał mi Izotek, po tym, jak antybiotyki nie działały. Trądzik miałam na twarzy, plecach i dekolcie (…) Aktualnie jestem 4 latach od kuracji i jestem bardzo zadowolona ze stanu swojej skóry – czytamy na portalu fitynka.pl

Pacjenci zwracają również uwagę na to, jak ważne jest podjęcie kuracji w odpowiednim momencie:

Leczenie trądziku trzeba zacząć jak najszybciej, wtedy jest największa szansa na szybkie pozbycie się problemu, a do tego nie ma powikłań w postaci blizn – podkreśla użytkowniczka Ewa.

Izotek skutki uboczne

Podczas trwania kuracji mogą wystąpić następujące skutki uboczne:

 • bóle głowy;
 • podrażnienie błony śluzowej nosa;
 • suchość i świąd skóry;
 • zapalenie spojówek;
 • rumień;
 • bóle mięśni i stawów;
 • podwyższone OB i glukoza itd.

Izotek- gdzie kupić?

Lekarstwo w formie tabletek można nabyć w aptece, wyłącznie za okazaniem recepty. Izotek: cena produktu to około 120 złotych za 60 kapsułek. 

Uwaga! Kurację Izotekiem należy przeprowadzać wyłącznie pod stałym nadzorem dermatologa!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Izotek efekty
aptekagold.pl

Izotretynoina (izotek) to produkt przeznaczony dla osób, które borykają się z cerą trądzikową, a tradycyjne metody leczenia nie przyniosły skutków.

izotek efekty
papilot.pl

15-letnia Stephanie z Wielkiej Brytanii 8 marca podjęła walkę ze swoim największym kompleksem, jakim był właśnie trądzik.

izotek efekty
papilot.pl

Po kilku miesiącach od rozpoczęcia kuracji stan jej skóry uległ znacznemu polepszeniu.

izotek efekty
papilot.pl

 Po 100 dniach Stephanie pochwaliła się zdjęciem, na których właściwie nie ma śladu po trądziku!

ZOBACZ TEŻ:

 1. Jak przestać jeść pod wpływem emocji i stresu? 6 prostych kroków, które ci w tym pomogą
 2. Jak pozbyć się cellulitu? 6 sprawdzonych sposobów, które warto znać
 3. Zatkane ucho. Skuteczne i sprawdzone sposoby, by odetkać ucho
 4. Co zamiast kawy? 8 zdrowych zamienników, które są lepsze od kawy
 5. Co jeść przed treningiem? Praktyczne i proste porady

 

 

 

 

 

 

Poprzedni artykułMałgorzata Rozenek-Majdan – WIEK, INSTAGRAM, DZIECI, IN VITRO
Następny artykułBarbara Kurdej-Szatan zaliczyła wpadkę! Gwiazda pokazała za dużo na modowej imprezie w Berlinie!
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka ekonomii, studentka Instytutu Socjologii. Jej pasją jest rysunek, brytyjski dowcip i sztuki walki. Zwolenniczka nieszablonowych rozwiązań oraz kreatywnych głów.