Jacek Borkowski kilka dni temu trafił do szpitala. Jak napisał na swoim Facebooku: nie zdążyłem się zaszczepić. W jakim stanie jest aktor? 

Jacek Borkowski jest znany szerszej publiczności z serialu Klan. Niestety, jak się okazało, aktor zachorował na COVID-19. Kilka dni temu trafił do szpitala. 

Jacek Borkowski trafił do szpitala

Jak powiedział w rozmowie z Faktem, nie wie kiedy będzie mógł wyjść ze szpitala. Przyznał, że w jego przypadku hospitalizacja była koniecznością. Borkowski ma podłączoną maskę tlenową.

W wywiadzie wyznał, że nigdy wcześniej nie czuł się tak źle jak teraz. Aktor ma problemy z oddychaniem

Przyznał też, że nie ma na nic siły, a w dodatku nie może mówić. 

Borkowski zaapelował do swoich fanów, by trzymali za niego kciuki, by jak najszybciej wygrał z chorobą. 

Borkowski o zdalnym nauczaniu

Dziennikarz w rozmowie zapytał Borkowskiego o jego zdanie na temat zdalnego nauczania. Aktor przyznał, że jak najbardziej popiera restrykcje, ale z drugiej strony wie, że taka forma lekcji nie zastąpi tych tradycyjnych.

Jako przykład podał sytuację swojego syna, który teraz jest w maturalnej klasie. Jak stwierdził, tak naprawdę chodził do szkoły tylko 1,5 roku. Aktor martwi się o jego przygotowanie do egzaminów. 

Pan Jacek po śmierci żony samotnie wychowuje dzieci. Jak podaje portal Pomponik.pl, w czasie nieobecności ojca, dziećmi  zajmuje się ich przyrodnia siostra. Całe szczęście, że aktor ma wsparcie w rodzinie.

Życzymy Panu Jackowi jak najszybszego powrotu do zdrowia! 

Artykuły polecane przed redakcję Lelum: 

Źródło: Gwiazdy.wp.pl, Fakt 

Poprzedni artykułMateusz Morawiecki ogłosił plany rządu dotyczące szczepień
Następny artykułSąsiedzi przekazali mediom wieści nt. córki Marty Kaczyńskiej. Od dawna jej nie widzieli