Jacek Chmielnik: śmierć utalentowanego aktora wstrząsnęła światem filmowym i nie tylko. Wybitny aktor zmarł ponad 12 lat temu w tragicznych okolicznościach. Jak zmarł Jacek Chmielnik? Poraził go prąd, a ciało znalazła zrozpaczona córka.

Śmierć znanych osób zawsze budzi duże emocje. Odejście cenionego aktora było owiane tajemnicą. Chmielnik, znany z ról w kultowych filmach Juliusza Machulskiego: Vabank czy Kingsajz został śmiertelnie porażony prądem w domku letniskowym w Suchawie pod Włodawą. Jacek Chmielnik: śmierć aktora wstrząsnęła nie tylko jego rodziną, ale całym krajem.

Jacek Chmielnik: śmierć przyszła niespodziewanie

Jaki informuje portal fakt24.pl Jacek Chmielnik został porażony prądem podczas urlopu, który spędzał w swoim domku letniskowym w Suchawie pod Włodawą. Podobno do wypadku doszło w piwnicy budynku, gdzie zepsuła się hydrofornia. Aktor został porażony prądem, gdy stanął w kałuży rozlanej wody, co wywołało porażenie. Jego ciało dopiero po pewnym czasie zostało znalezione przez jego 26-letnią córkę Julię Chmielnik.

Mimo reanimacji nie udało się przywrócić czynności życiowych, w konsekwencji czego 22 sierpnia 2007 roku 54-letni aktor zmarł. Niespodziewana śmierć aktora wstrząsnęła jego rodziną, jego dzieci: syn Igor i córka Julia bardzo przeżyli utratę ojca. Czym zajmują się dzieci Jacka Chmielnika? Oboje są artystami. Julia jest dyrygentką i trenerem wokalu w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo, a Igor tak jak ojciec jest również aktorem.

Kim był Jacek Chmielnik?

Jacek Chmielnik był aktorem teatralnym i filmowym, zajmował się również reżyserią. Był znany głównie z ról w filmach Juliusza Machulskiego: Vabank oraz Kingsajz. Spełniał się również w roli prezenterka telewizyjnego, prowadząc w latach 2000-2004 teleturniej Kochamy Polskie Seriale. W ostatnich latach życia grał głównie w serialach między innymi: Rodzina Zastępcza czy Lokatorzy. Juliusz Machulski w rozmowie z fakt24.pl wspominał Chmielnika jako skromnego, pełnego pokory, bezproblemowego człowieka.

-Był bardzo skromnym, pełnym pokory człowiekiem. Praca z nim była bezproblemowa, a wręcz niesamowicie przyjemna. – tak aktora wspomina reżyser Juliusz Machulski.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

wikipedia,org

Jacek Chmielnik był aktorem, teatralnym, filmowym i telewizyjnym. Zmarł w 2007 roku, poprzez porażenie prądem. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułMałgorzata Kożuchowska zdradziła sposób na młody wygląd. Odkryła eliksir młodości?
Następny artykułAleksandra Domańska w nowych włosach. Zdecydowała się na odważy kolor, fani zachwyceni
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.