Dziś polskie media obiegła cudowna wiadomość o stanie błogosławionym żony Jacka Kurskiego. Nikt nie spodziewał się tak wspaniałej nowiny już na początku roku. Super Express właśnie ujawnił, jakiej płci jest istotka, która rośnie już w brzuchu Joanny Kurskiej. Tę wspaniałą wiadomość miał przekazać przyjaciel rodziny w rozmowie z portalem: – Joanna i Jacek nie mogą się doczekać maleństwa. To dla nich piękny czas. Odliczają dni do narodzin córeczki – czytamy na stronie se.pl

Jacek Kurski i jego żona już wkrótce powitają na świecie swojego potomka. Ta wspaniała nowina obiegła dziś wszystkie polskie media. Według doniesień portalu Super Express, Joanna Kurska pod sercem nosi dziewczynkę. 

Znamy płeć dziecka Jacka Kurskiego

Dziś polskie media mówią tylko o jednym, a mianowicie o dziecku Joanny i Jacka Kurskich. Jeszcze niedawno informowaliśmy o ślubie tej dwójki, a już teraz mamy kolejną wspaniałą nowinę. Trzeba przyznać, że para nie marnuje czasu. Oboje są bardzo szczęśliwi i nie mogą doczekać się spotkania ze swoją córeczką.  

Joanna i Jacek promienieją szczęściem. Bardzo się kochają, a w pamięci mam jeszcze ich piękny ślub w sanktuarium – powiedział znajomy Kurskich, jak podaje se.pl

Co więcej, przyjaciel rodziny przy okazji ujawnił również płeć dziecka szczęśliwego małżeństwa: 

Joanna i Jacek nie mogą się doczekać maleństwa. To dla nich piękny czas. Odliczają dni do narodzin córeczki – powiedział nam przyjaciel Kurskich – cytuje se.pl. 

Ślub Jacka i Joanny Kurskich

Kurscy pobrali się w lipcu 2020 roku w sanktuarium w krakowskich Łagiewnikach. Joanna Kurska przyznawała wówczas w rozmowie z Super Expressem, że to jest najszczęśliwszy dzień w jej życiu, gdyż Jacek jest miłością jej życia. Teraz dojdzie im nowy obowiązek, który jednocześnie będzie przyjemnością. Para będzie wychowywać córeczkę, a jej przyjścia na świat należy spodziewać się w niedługim czasie. 

Bez wątpienia Jacek Kurski będzie mieć czas, by swoja pracę zawodową pogodzić razem z obowiązkami domowymi. Jako prezes Telewizji Polskiej miał okazję już udowodnić, że bardzo mu zależy na dzieciach. Jedna z takich sytuacji miała miejsce w momencie gdy jego syn został oskarżony o molestowanie seksualne, co zgłosić miał polityk Lucjan Nowakowski. Wówczas prezes TVP stanął w jego obronie i zwolnił oskarżyciela z pracy.

–  Zwolniłem go na sugestię Parlamentu Europejskiego z powodu jego nieustannych zwolnień lekarskich, unikania pracy i ciągłego nadużywania alkoholu – tłumaczył wówczas swoją decyzję Jacek Kurski.

Mamy nadzieję, że taka sytuacja już się nie powtórzy, a córeczka państwa Kurskich przyjdzie na świat cała i zdrowa. Joanna Kurska przyznaje, że jej mąż jest prawdziwym romantykiem, zatem na pewno będzie umiał zadbać o dobro żony i swojej córki.

Zobacz zdjęcia:

Jacek Kurski
fot. eastnews.pl/TRICOLORS

Jacek Kurski wraz z żoną spodziewają się córeczki.

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: se.pl 

Poprzedni artykułElżbieta Zającówna dawno temu zniknęła z ekranów. Choroba zmieniła jej życie
Następny artykułMadzia z Sosnowca w tym roku miałaby już 10 lat. Widok jej grobu rozbija serce w pył
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl