Pandemia koronawirusa jest trudnym czasem również ze względu na nowe zasady, jakie obowiązują w trakcie porodów. Pary, które spodziewają się dziecka, nie mogą być w tak ważnym momencie razem. W podobnej sytuacji znaleźli się Jacek Kurski wraz z żoną. 

Jacek Kurski, prezes Telewizji Polskiej, już lada dzień zostanie ojcem. On i jego żona doczekają się pierwszego wspólnego dziecka. 

Czy Jacek Kurski będzie asystował przy porodzie? 

Jak podaje portal Plotek.pl, Jacek Kurski nie będzie mógł być obecny przy porodzie. Lekarze mieli poinformować go, że żona będzie musiała przywitać dziecko sama. 

Poród został zaplanowany na czwartek. Ze względu na panujące zasady w szpitalach, szef TVP prawdopodobnie nie będzie mógł wspierać żony na sali porodowej. 

Co ciekawe, w dobie pandemii problem porodów rodzinnych został rozwiązany w bardzo innowacyjny sposób. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Plotek.pl poinformował, że Joanna i Jacek Kurscy podczas porodu połączyli się online. 

Znamy płeć dziecka 

Na koniec marca Joanna i Jacek Kurscy powitają na świecie swoją córeczkę, Anię.

Joanna urodzi w wieku 47 lat. Z tego powodu była też wielokrotnie krytykowana. Mimo to ma po swojej stronie najbliższych, którzy są dla niej największym wsparciem. 

Jak widać, związek Joanny i Jacka jest bardzo udany, a już niedługo doczeka się pierwszego owocu ich miłości. Małżeństwo pobrało się w 2018 r. (ślub cywilny), a w lipcu 2020 r. wzięli ślub kościelny. 

W czasie pandemii nie tylko sprawy służbowe przeniosły się do świata online. Okazuje się, że w tak szczególnym wydarzeniu jak przyjście na świat dziecka, Internet staje się niezwykle pomocny. 

Życzymy wszystkiego dobrego rodzicom i mamy nadzieję, że poród przebiegnie bez żadnych problemów!

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Plotek.pl 

 

 

 

Poprzedni artykułTwój język mówi o twoim zdrowiu. Zwróć uwagę na ważne szczegóły
Następny artykułPiotr Żyła szczerze o dzieciach i sprawach rodzinnych. Skoczek wyznał, co sądzi o plotkach krążących w sieci