21 października odbyła się gala wręczenia nagród XVIII Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina. Na uroczystości pojawił się Jacek Kurski z żoną. Joanna Kurska założyła stylizację, która zaskoczyła wszystkich. Dlaczego?
Jacek Kurski miał na sobie tradycyjny, czarny garnitur, do którego założył białą koszulę i muszę. Joanna także wybrała stonowany strój, a mimo to wszyscy mówią tylko o niej. Czy żona Jacka Kurskiego zainspirowała się Meghan Markle? Wszystko na to wskazuje.

Joanna Kurska naśladuje Meghan Markle na gali

Żona prezesa Telewizji Polskiej na galę rozdania nagród konkursu chopinowskiego założyła strój, który do złudzenia przypomina ten, jaki miała na sobie dwa lata temu Meghan Markle.
W 2019 roku żona księcia Harry’ego brała udział w gali Endeavour Fund Awards w Draper’s Hall w Londynie. Wybrała wygodny, ale bardzo elegancki strój: luźną białą koszulę i długą, czarną spódnicę.
Dokładnie takie samo zestawienie wybrała wczoraj Kurska. Miała na sobie białą koszulę typu oversize i sługą, czarną spódnicę z podwyższonym stanem. Do stroju dobrała też elegancką maseczkę z połyskującego, czarnego materiału.
Która z pań wygląda lepiej w tym stroju? Oceńcie sami!

Źródło: plotek.pl, Jastrząb Post
Artykuły polecane przez redakcję Lelum: