Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Jacek Kurski z żoną musieli zapanować nad córeczką podczas mszy świętej. Dziewczynka była bardzo rozbrykana
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 28.08.2022 22:22

Jacek Kurski z żoną musieli zapanować nad córeczką podczas mszy świętej. Dziewczynka była bardzo rozbrykana

Jacek Kurski
Piotr VaGla Waglowski, http://www.vagla.pl, Public domain, via Wikimedia Commons

Podczas upamiętniającej mszy świętej Jacek Kurski musiał zapanować nad córeczką. Półtoraroczna Anna Klara Teodora nic sobie nie robiła z uroczystego klimatu i wspominek swojej zmarłej imienniczki.

Nie tak dawno temu Jacek Kurski znów został ojcem. W 2018 roku wziął ślub cywilny z Joanną Klimek. Dwa lata później, po unieważnieniu poprzedniego małżeństwa, para znów przyrzekła sobie wierność i uczciwość — tym razem przed ołtarzem. Pojawienie się na świecie córeczki powitali z wielką radością.

56-latek obecnie łączy obowiązki ojca oraz prezesa TVP. W majówkę media donosiły, że maleńka Anna Klara Teodora, która w marcu skończyła roczek, postawiła już swoje pierwsze kroki. Okazuje się, że dziś dziewczynka chętnie korzysta z nabytej umiejętności.

Jacek Kurski musiał zapanować nad córką. Mała rozbrykała się podczas uroczystej mszy świętej

Wygląda na to, że półtoraroczna córka Jacka Kurskiego wyrasta na coraz bardziej samodzielną i żywiołową młodą damę. Kilka miesięcy temu osoba z otoczenia prezesa TVP mówiła „Faktowi”, że dziewczynka nadal jest karmiona piersią, a dumny tato wcale nie naciska swojej żony, by ta powróciła do zawodowych obowiązków.

Teraz jednak rodzice uznali, że mała Anna Klara jest wystarczająco duża, by wraz z nimi uczestniczyć w mszy świętej. Celebracja była związana z rocznicą śmierci matki polityka, Anny Kurskiej, która zmarła 25 sierpnia 2016 roku.

Na ołtarzu ustawiono fotografię kobiety, a syn przyprowadził przed ołtarz swoją nową rodzinę. W kościele zjawiła się także Danuta Holecka. Obecni na miejscu dziennikarze uchwycili prezesa Telewizji Polskiej w nietypowej sytuacji. Oboje z żoną usiłowali zachować powagę, podczas gdy ich córeczka nic sobie nie robiła z uroczystej aury.

Mała rozszalała się na dobre, a Jacek Kurski musiał wreszcie opanować żywiołową latorośl. Anna Klara Teodora, która otrzymała imię po zmarłej babci, wspinała się na ławę i uroczo pokładała na kolanach ojca. Kto by odmówił takiej kruszynie?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Jacek Kurski skomentował zachowanie Jarosława Jakimowicza. Zdradził, czy wyciągnie konsekwencje
  2. Danuta Szaflarska nigdy nie wylewała za kołnierz. Aż trudno uwierzyć, z czym ją pochowano
  3. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel wciąż nie podzielili majątku. Chodzi o miliony złotych


Źródło: Pudelek

Tagi: Jacek Kurski