Kiedy rodzi się nam dziecko, chcemy zapewnić mu bezpieczeństwo i komfort. Pragniemy, by miało jak najlepsze warunki. Czy taką motywacją kierowali się Jacek i Joanna Kurscy, wybierając wózek dziecięcy dla swojej córki?

Związek Jacka Kurskiego i Joanny Kurskiej wzbudza kontrowersje od samego początku. Polityk zostawił dla Joanny swoją poprzednią żonę, z którą ma trójkę dzieci.

Kurskiemu udało się unieważnić poprzednie małżeństwo, które trwało 24 lata, z Moniką Kurską, i poślubić przed ołtarzem w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach Joannę Klimek. Na uroczystości był między innymi Jarosław Kaczyński.

Nowy związek Jacka Kurskiego kwitnie. Jemu i Joannie pięć miesięcy temu urodziła się córka, której para nadała imiona Anna Klara Teodora.

Córka Kurskich w takim samym wózku, co syn Majdana i Rozenek

Dziennikarze uważnie śledzą życie polityków. Dlatego niedawno Super Express opublikował zdjęcia Joanny i Jacka Kurskich w Chełmie. Na fotografiach widać, jak para wozi córeczkę w nowym wózku spacerowym.

Okazuje się, że spacerowy wózek dziecięcy, jaki wybrali Kurscy, to słynny model. Identyczny kupiła dla swojej pociechy inna celebrycka para: Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan.

Sprawdziliśmy: wózek tego modelu, czyli Cybex Priam 2.0 z kolekcji „Simply Flowers„, kosztuje około 8 tysięcy złotych!

Model ten ma być wyjątkowo bezpieczny i stabilny nawet na nierównym terenie, dzięki odpowiednim usprawnieniom.

Uważacie, że cena jest z kosmosu, czy też Kurscy dokonali rozsądnego wyboru?

Źródła: Super Express, Pudelek.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Obława na Jacka Jaworka: akcja policji na dworcu PKP