Jacek Łągwa znany jest szerszej publiczności z zespołu Ich Troje. Niewiele osób wie, że muzyk niedawno się ożenił. Jego wybranka jest od niego dużo młodsza. 

Jacek Łągwa kilka lat temu przechodził wiele trudnych momentów w życiu. Teraz na szczęście odnalazł spokój, szczęście i przede wszystkim miłość. 

Jacek Łągwa ma dużo młodszą żonę 

Ze swoją pierwszą żoną rozwiódł się po 19 latach. To ona zostawiła go dla młodszego chłopaka – w dodatku pracownika w jego własnym sklepie. Zabrała córki i wyprowadziła się, a on został sam. 

Niedługo później miał też poważne problemy zdrowotne. Przeszedł operację tętniaka mózgu. Popadł w długi i stracił główne źródła dochodu. 

Na szczęście w pewnym momencie nad jego życiem znowu wzeszło słońce. Kiedy poznał o 16 lat młodszą Karolinę – dla niej postanowił stanąć na nogi. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 
Zaczął pracę jako prezenter radiowy. Nagrał nawet własną solową płytę. Uporządkował wszystkie swoje zaległe sprawy, spłacił długi i rozpoczął nowe życie. Z Karoliną jest już od 13 lat. Niedawno para zdecydowała się na ślub. Niewiele jednak wiemy o jego wybrance. Jak można się spodziewać, nie jest osobą medialną. 

Lubię wierzyć, że los mi sprzyja. Oczywiście moje życie nie jest samym pasmem sukcesów, popełniłem trochę błędów. Niemniej zdarzyło się w nim wiele dobrego. Jestem z kobietą, którą kocham, mam córki, które kocham i pracę – wyznał w jednym z wywiadów. 

Jednocześnie muzyk podkreślił, że stara się nie wyznaczać sobie celów. Życie nauczyło go, że nie wszystko da się zaplanować i przewidzieć. Jego nowym mottem życiowym jest złota maksyma: będzie, co ma być. 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Pomponik.pl 

Poprzedni artykuł3-letni synek nie żyje, jego ciężarna mama ranna. Policja prosi o pomoc
Następny artykułTuż przed sekcją zwłok ciało zaczęło reagować na dotyk. Interweniowali lekarze