Jacek Rozenek nie wróci do domu? Aktor stanął na nogi, ale przed nim jeszcze daleka droga do odzyskania pełnej sprawności. Już od miesiąca przebywa w szpitalu i chociaż Super Express ustalił, że jego stan uległ poprawie, specjaliści odradzają mu wyjście. Czyżby doniesienia o dobrym samopoczuciu gwiazdora były przesadzone? Sprawdzamy, co się z nim dzieje!

Od miesiąca cała Polska żyje informacjami o stanie zdrowia jednego z najpopularniejszych polskich aktorów. Jacek Rozenek wciąż nie opuścił szpitala i prawdopodobnie jeszcze trochę potrwa, zanim lekarze zdecydują się go wypuścić. Co więcej, wypis nie będzie równoznaczny z zakończeniem leczenia. Jaki los czeka gwiazdora w ciągu najbliższych miesięcy? Znajomy Rozenka wyjawia, co naprawdę zalecili mu specjaliści. Czy rzeczywiście czuje się lepiej?

Jak się czuje Jacek Rozenek?

Jeszcze do niedawna fani spodziewali się, że Jacek Rozenek lada moment wyjdzie ze szpitala i wróci na plan serialu Barwy szczęścia. Spekulacje zaczęły się, gdy producent tytułu potwierdził, że kiedy tylko Rozenek wydobrzeje, zostanie powitany na planie z otwartymi ramionami. 

Super Express podał, że obecnie aktor powoli zaczyna już samodzielnie chodzić. Nieustannie ćwiczy mózg poprzez czytanie i korzystanie z komputera. Niestety, Jacek Rozenek zostanie wypisany najwcześniej po upływie kilku tygodnik. Nie wróci też od razu do domu — po szpitalu czeka go pobyt w ośrodku rehabilitacyjnym. 

— Jego lekarze mówią jednak, że nie wyjdzie prędko ze szpitala. Spędzi tam jeszcze kilka tygodni, a potem będzie przeniesiony do jakiegoś ośrodka rehabilitacyjnego — Super Express cytuje znajomego Rozenka. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Na co choruje Jacek Rozenek?

Jak informuje portal se.pl, Jacek Rozenek w połowie maja trafił do szpitala w wyniku nagłego pogorszenia stanu zdrowia. Po przyjeździe lekarze zdiagnozowali u aktora udar mózgu. Gwiazdor stracił mowę, a jego prawa część ciała została sparaliżowana. 

Według ustaleń pudelek.pl bliscy Jacka Rozenka już od dawna niepokoili się o jego zdrowie. Zwracali mu uwagę, że poświęca zbyt wiele czasu na pracę, a za mało — odpoczynek. Miesiąc przed udarem doszło do zasłabnięcia gwiazdora. Aktor poczuł się źle na chwilę tuż przed wyjściem na scenę. Chociaż wówczas niepokojące objawy zostały zbagatelizowane, z biegiem czasu okazało się, że były to sygnały ostrzegawcze

Wygląda na to, że Jacek Rozenek spędzi najbliższe miesiące na dochodzeniu do siebie. Trzymamy kciuki za jego rychły powrót do zdrowia!

ZOBACZ ZDJĘCIA JACKA ROZENKA:

jacek rozenek
fot. instagram.com @rozenekjacek

Jacek Rozenek zostanie wypisany ze szpitala za kilka tygodni.

Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.