Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Jacek Rozenek już ma nową partnerkę? Media donoszą, że wrócił do byłej ukochanej
Robert Głowacki
Robert Głowacki 02.08.2019 18:35

Jacek Rozenek już ma nową partnerkę? Media donoszą, że wrócił do byłej ukochanej

udar
facebook.com/katarzyna.k.pietraszek

Jacek Rozenek: partnerka aktora to jego miłość sprzed lat. Jak donosi Dobry Tydzień, aktor serialu Barwy Szczęścia ponownie zaczął się spotykać z Katarzyną Pietraszak, z która był związany tuż po rozstaniu z Małgorzatą Rozenek-Majdan. Para była widziana w centrum Warszawy na romantycznej randce. Kim jest nowa ukochana Jacka Rozenka?

Ostatnie miesiące nie były łatwe dla Jacka Rozenka. Aktor w czerwcu miał udar, który pokrzyżował jego plany zawodowe, a także prywatne, ponieważ właśnie w tym czasie rozstał się z Roxie Gąską. Okazuje się, że jego serce znowu jest zajęte. Jacek Rozenek: partnerka aktora to jego miłość sprzed lat. Jesteście ciekawi, kim jest?

Jacek Rozenek: partnerka

Od rozstania Jacka Rozenka i Małgorzaty Rozenek-Majdan minęło już prawie 7 lat. Prezenterka szybko ułożyła sobie życie u boku Radosława Majdana, w przeciwieństwie do eks małżonka, który dłużej goił rany po rozpadzie rodziny. Wydawałoby się, że jego pierwszą i ostatnią partnerką po Małgorzacie była Roxie Gąska, jednak niektórzy mogli zapomnieć, że po rozwodzie Jacek Rozenek spotykał z Katarzyną Pietraszak.

Para pojawiła się nawet wspólnie na Telekamerach w 2015 roku. Ich związek się rozpadł, a mówiło się o tym, że kobieta chciała założyć już rodzinę, na co Jacek Rozenek nie był jeszcze gotowy. Jak informuje Dobry Tydzień para ponownie ma się ku sobie i była widziana ostatnio na randce. Informator tygodnika widział Jacka Rozenka z Pietraszak na Placu Zbawiciela w Warszawie, z którego udali się na romantyczny obiad na Placu Bankowym. Para nie mogła oderwać od siebie oczu, widać było gołym okiem, że świetnie spędza im się wspólnie czas. Wszystko wskazuje na to, ze się zejdą na dobre!

Jacek Rozenek i Katarzyna Pietraszak

Jacek Rozenek i Katarzyna Pietraszak poznali się w 2014 roku. To przy niej aktor leczył złamane serce po rozwodzie z Małgorzatą Rozenek. Pietraszak od razu oczarowała Rozenka i wszystko wskazywało na to, że aktor znalazł już swoją drugą połówkę, jednak niespodziewanie para się rozstała. Stara miłość nie rdzewieje, bo wszystko zanosi się na to, że dali sobie drugą szansę.

Kim jest nowa partnerka Jacka Rozenka? Katarzyna Pietraszak jest absolwentką warszawskiego wydziału filologii angielskiej oraz Uniwersytetu Gdańskiego, a także menedżerskiego studium podyplomowego SGH. Przez ostatnie lata z powodzeniem zarządzała spółką organizującą turnieje golfowe. Mamy nadzieje, że aktor ułoży sobie życie na nowo.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Jacek Rozenek: partnerka

Jacek Rozenek: partnerka aktora to jego dawna miłość.

Jacek rozenek: partnerka

Aktor ponownie się spotyka z Katarzyną Pietraszak.

Jacek Rozenek: partnerka

Nowa partnerka aktora to piękna kobieta!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Przygarnęli małego puszystego szczeniaczka. Oczy wam wyjdą z orbit, gdy zobaczycie jakie zwierzę z niego wyrosło
  2. Uczestnik „Milionerów” kpił sobie z Urbańskiego. Chwilę później stał się pośmiewiskiem całej Polski
  3. Lech Wałęsa po raz 13 zostanie dziadkiem. Piękna córka prezydenta opublikowała skan USG
  4. Edyta Górniak będzie mieć własny program w TVN? Znamy szczegóły
  5. Gwiazda „M jak Miłość” zagra lesbijkę w filmie „Letnie popołudnie”. Znamy datę premiery
  6. Agnieszka Sienkiewicz pokazała naturalny brzuch po ciąży. Fanki dziękują za szczerość
  7. Barbara Kurdej-Szatan odejdzie z ”M jak miłość”? Niepokojące doniesienia

źródło: pomponik.pl