Jacek Rozenek: stan zdrowia aktora w ostatnim czasie uległ pogorszeniu. Do opinii publicznej co chwilę docierały kolejne niepokojące doniesienia. Sprawdzamy, co dzisiaj dzieje się z gwiazdorem. Czy wróci mu mowa i czucie? Mamy komentarz bliskiego współpracownika: Z tego, co wiem, to Jacek…, cytuje Super Express.

Jak się dzisiaj czuje Jacek Rozenek? Stan zdrowia lubianego aktora budzi zaniepokojenie jego rodziny i fanów. Nic dziwnego — od kiedy niedawno trafił do szpitala, wszystkie prognozy wskazywały, że jeszcze długo nie wróci do pełnej sprawności. Jednak największy szok wywołała informacja z dziennika Fakt, że gwiazdor ma za sobą udar, po którym nie jest w stanie ani mówić, ani samodzielnie poruszać. Czy jeszcze odzyska sprawność? Poznaliśmy opinie najbliższych chorego!

Jacek Rozenek: stan zdrowia aktora poprawił się?

Jak podaje dziennik Super Express, Jacek Rozenek nadal przebywa w szpitalu. Bliscy aktora stanęli na wysokości zadania. Wśród osób, które regularnie go odwiedzają, są m.in. była żona Małgorzata Rozenek-Majdan z partnerem, ich synowie oraz dawna narzeczona Rozenka, czyli Roksana Gąska. Czy poznali już najnowsze prognozy lekarzy?

Super Express dotarł do jednej z przyjaciółek chorego, która przyznała, że stan aktora uległ nieznacznej poprawie. Wyjaśniła, że Jacek Rozenek zaczyna stopniowo odzyskiwać zdolność mówienia, m.in. wypowiada pojedyncze słowa. Te doniesienia potwierdził współpracownika Rozenka, Emilian Kamiński. 

— To twardziel, proszę się o niego nie martwić. Z tego, co wiem, to Jacek wraca do zdrowia, także czekamy na niego — czytamy w dzienniku Super Express

Wygląda na to, że fani mogą odetchnąć z ulgą — problemy zdrowotne, których doświadczył Jacek Rozenek, nie są trwałe. Na dodatek stopniowo zaczął już odzyskiwać sprawność. 

Na co choruje Jacek Rozenek?

Według ustaleń tygodnika Flesz Jacek Rozenek miał trafić do szpitala w połowie maja 2019 roku. Już wcześniej pojawiały się pogłoski, że jego stan zdrowia się pogarsza. W kwietniu aktor miał zasłabnąć tuż przed wyjściem na scenę w teatrze. 

Dziennik Fakt podał, że aktor przeszedł poważny udar mózgu. Do nieszczęścia miało dojść, kiedy Rozenek uczestniczył w objazdowej trasie teatralnej. Menadżerka gwiazdora potwierdziła, że z powodu złego stanu zdrowia jej podopieczny był zmuszony odwołać wszystkie zaplanowane występy. Czeka go także wielomiesięczna rehabilitacja. 

Jacek Rozenek: stan zdrowia aktora zaczął się polepszać. Mamy nadzieję, że dzięki pomocy lekarza uda mu się wkrótce w pełni odzyskać mowę i czucie. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

jacek rozenek: stan zdrowia
fot. instagram.com @rozenekjacek

Jacek Rozenek: stan zdrowia aktora poprawił się.