Jacek Rozenek w poważnym stanie trafił do szpitala. Jak podaje dziennik Fakt, aktor przeszedł udar, w wyniku którego utracił zdolność mówienia. Nie może samodzielnie się poruszać i obecnie jeździ na wózku inwalidzkim. Jego stan jest bardzo ciężki.

O problemach zdrowotnych Jacka Rozenka głośno było już w marcu, gdy zasłabł podczas spektaklu w Teatrze Kamienica. Został przewieziony wówczas do szpitala. Tygodnik Flesz podał wówczas, że nieoficjalnie aktor miał stan przedzawałowy. Rodzina nie zdradziła wtedy szczegółowych informacji na temat jego stanu zdrowia.

Jacek Rozenek w ciężkim stanie

Dziennik Fakt dowiedział się, że Jacek Rozenek przeszedł udar. W trudnych chwilach wspiera go była żona, Małgorzata Rozenek-Majdan, z którym ma dwóch synów — Stanisława i Tadeusza, odwołała swój zagraniczny wyjazd i skupiła się na pomocy byłemu mężowi.

Jak udało nam się ustalić, stan jest bardzo poważny. Od menedżerki aktora, Barbary Muzyki dowiedzieliśmy się, że odwołał on występy, nagrania i szkolenia, bo czeka go kilkumiesięczna rehabilitacja. To kolejna dramatyczna sytuacja w rodzinie Rozenków — możemy przeczytać we Fleszu.

Fakt natomiast zdradził, że do udaru doszło podczas objazdowej trasy teatralnej. Jak na razie rodzina nie zdradziła szczegółowych informacji an temat zdrowia aktora, ale sądząc po oficjalnym oświadczeniu menadżerki, jego stan jest poważny.

Aktor Barw szczęścia w szpitalu

Aktor przechodzi obecnie rehalibitację prawej nogi i ręki. Spotyka się również z logopedami. Według Super Expressu ma sparaliżowaną prawą część ciała.

— Jacek miał udar mózgu. Całkowicie stracił mowę – zdradził Super Expressowi znajomy aktora.

Pozostaje nam życzyć Jackowi Rozenkowi szybkiego powrotu do zdrowia. Mamy nadzieję, że wkrótce poczuje się znacznie lepiej.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

jacek rozenek
filmpolski.pl

Jacek Rozenek przebywa obecnie w szpitalu.

jacek rozenek
instagrma.com @rozenekjacek
małgorzata rozenek-majdan
instagram.com/m_rozenek

W chorobie wspiera do była żona, Małgorzata Rozenek-Majdan.

jacek rozenek
instagram.com @rozenekjacek

Życzymy dużo zdrowia Jackowi Rozenkowi.

jacek rozenek
instagram.com @rozenekjacek

Mamy nadzieję, że aktor niedługo powróci do zdrowia.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pies nie odstępował właściciela na krok. Kiedy mężczyzna zmarł, pies wciąż na niego czekał pod drzwiami
  2. Jolanta Kwaśniewska o stylu Agaty Dudy. Była bardzo szczera
  3. Anna Popek skrytykowała Kingę Rusin na antenie TVP. Broniła Zofii Klepackiej
  4. Jakie kwiaty kupić na urodziny? Najpiękniejsze propozycje
  5. Córka Anny Przybylskiej opublikowała nowe zdjęcie. Oliwia to cała mama!

źródło: party.pl, se.pl, fakt.pl, gwiazdy.wp.pl/