Program Królowe życia to prawdziwa wylęgarnia celebrytów. Show stacji telewizyjnej TTV stało się tak popularne, że jego oglądalność przebija wiele innych znanych programów rozrywkowych. Jeden z jego uczestników, Jacek Wójcik stał się bardzo rozpoznawalny, a przyjaźń z Dagmarą Kaźmierską tylko to umocniła. Teraz gwiazdor wrzucił na Instagrama zdjęcie sprzed 20 lat, którym mocno rozbawił internautów – To ty nawet włosy miałeś – czytamy w komentarzach.

Jacek Wójcik robi doskonałą karierę dzięki Królowym życia. Dzięki regularnemu prowadzeniu mediów społecznościowych zaskarbił sobie uznanie wielu fanów, którzy wyrażają się wobec niego z wielką serdecznością. Teraz po opublikowany sprzed 20 lat zdjęciu nie było inaczej.

Jacek Wójcik opublikował zdjęcie sprzed 20 lat

Popularny celebryta od kilku lat znajduje się w centrum uwagi. Nie bez przyczyny jego Instagram śledzi już ponad 234 tys. internautów, a każde z publikowanych zdjęć staje się hitem. Gwiazdor bardzo chętnie dzieli się z fanami kulisami swojego życia prywatnego, czym przyciąga coraz większe zainteresowanie.

Jego przyjaciółka Dagmara Kaźmierska nazywa go bardzo dobrym człowiekiem, co daje po sobie poznać na każdym kroku. Niedawno opowiedział o jednym z incydentów, w który gwiazdorka co prawda nie chciała uwierzyć, jednak nie było na to dowodów. Teraz opublikował fotografię sprzed 20 lat, na której widnieje wraz ze swoim pieskiem.

– Zobaczcie co wykopałem. Fota sprzed 20 lat z moim kochanym psiakiem Noblem. I nie lepiej wyglądam teraz niż z jakimiś włochami? – napisał pod zdjęciem celebryta.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Fani dali upust swoim odczuciom na temat wyglądu Jacka w komentarzach. Podobnie jak sam zainteresowany wykazali się wielkim entuzjazmem i z radością oraz żartami komentowali, wydając zabawne opinie.

– To ty nawet włosy miałeś; Zawsze Pan pięknie wygląda! Jacek wyglądałeś szałowo! – prawili Jackowi internauci.

Tajemnica Jacka Wójcika

Jakiś czas temu na jaw wyszła jedna z tajemnic Jacka, o której nie wiedziała nawet Dagmara Kaźmierska. Stało się, to kiedy wzięła do rąk jego dowód osobisty. Okazało się wówczas, że Jacek to nie jest jego prawdziwe imię. Tak naprawdę ma na imię Wiesław.

– Ty masz na imię Wiesiek i nigdy mi się nie przyznałeś? – powiedziała poruszona Dagmara Kaźmierska.

Wtedy celebryta odparł, że od zawsze zwracano się do niego drugim imieniem, dlatego zechciał, by zostało tak na zawsze. Od tamtej pory wielu internautów pisze do niego po imieniu pierwotnym.

Zobacz zdjęcie:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Jacek Wójcik (@jacek_wojcik_official)

Jacek Wójcik wrzucił na Instagrama zdjęcie sprzed 20 lat.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: instagram.com

Poprzedni artykułMichael Wolf Snyder nie żyje. Pracował przy nominowanym do Oscara filmie ,,Nomadland”
Następny artykułUla Chincz przeszła metamorfozę. Z nową fryzurą wygląda jak księżna Diana
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl